Zábava při mytí auta? Benzina otevírá unikátní myčku s pěnovou show, vodopádem a světelnými efekty

Čekání v uzavřeném autě, než proběhne mycí program, bývá velká nuda, tedy pokud sebou nemáte vodou fascinované dítě nebo hysterického psa, který se snaží prokousat ven. Teď se nudný proces stává zábavnějším.
svetelna-show-pri-myti-auto-benzina-otevira-unikatni-mycku-s-penovou-show-a-svetelnymi-efekty.jpg Zdroj: archiv redakce

Asi to znáte, vjedete do myčky, zkontrolujete včas, jestli máte zavřená okna a dveře, odmontovanou anténu, a pak už jen čekáte a čekáte. Teď je tady ale novinka, která sice proces mytí nezkrátí, ale vnese do něj prvek zábavy a podívané. A „může za to“ Benzina. Největší síť čerpacích stanic v České republice uvádí na český trh tzv. zážitkovou automyčku.

Ve spolupráci s německou firmou WashTec, která má na technologii patent, vybavila Benzina svoji novou myčku na čerpací stanici na pražském Barrandově speciální funkcí FoamSensation. Zákazníci si mohou užít laserovou mycí show od 1. srpna 2017.   Pokud zákazník zvolí program Komfort Exklusiv, může si kromě kvalitně umytého vozu odvézt z čerpací stanice také neotřelý zážitek. Ze speciální lišty začne auto pokrývat pěna, která vytváří tenkou, ale zcela kompaktní stěnu, takže má řidič pocit, že se přes něj přelévá pěnový vodopád. Celý proces je nasvícený LED diodami a zákazník tak sleduje neobvyklou hru barev na pěnovém plátně obalujícím auto.

„Chceme našim zákazníkům přinášet vždy něco nového. I obyčejný průjezd myčkou je pro děti často velkým zážitkem, s technologií FoamSensation si myčku užijí i dospělí,“ říká k novince vedoucí odboru marketingu Benziny Agnieszka Bobrukiewicz. Součástí programu Komfort Exklusiv bude kromě pěnové show také speciální mytí ráfků. Program stojí 299 Kč a doplňuje standardní čtyři programy, které myčky od Benziny nabízejí. Mycí linka na Barrandově je zatím pilotním projektem. Pokud bude úspěšný, plánuje Benzina rozšířit tento zážitkový program i na další automyčky na svých čerpacích stanicích.

4.8.2017 9:57

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist