OMV má nové palivo, prémiový benzín MaxxMotion 100plus

Nový přírůstek do rodiny vysokooktanových paliv je tady, OMV mluví o nové úrovni kvality, optimální funkčnosti a vyšším výkonu.

Výsledkem výzkumu společnosti OMV posledních dnů je tedy zbrusu nové palivo MaxxMotion 100plus, a pokud dáme na oficiální tiskové materiály dozvíme se, že „nový benzín zlepšuje výkon a zajišťuje optimální funkčnost a životnost motorů. A že nabízí řidičům nejen vyšší výkon, ale hraje také významnou roli při zachování funkčnosti a účinnosti moderních vozidel a motorů. Inovativní aditiva zabraňují tvorbě koroze v částech motoru, v systému vstřikování paliva a v palivové nádrži. Stávající usazeniny jsou ze sacích ventilů účinně odstraňovány, což prodlužuje životnost a maximalizuje výkon motoru.“

Nové palivo OMV MaxxMotion 100plus se vyrábí v rafinérii OMV v rakouském Schwechatu a již nyní jej mohou tankovat řidiči v Rakousku a Německu. V České republice, na Slovensku a v Maďarsku bude jeho prodej zahájen v červnu. Na podporu nového paliva je spuštěna mezinárodní marketingová kampaň, stejně tak je na jednotlivých trzích připravena řada místních prodejních a marketingových aktivit.

V České republice bude nové palivo podpořeno přímo na čerpacích stanicích, na webu i Facebooku OMV. Paliva MaxxMotion získávají nového ambasadora, kterým je Pavel Turek, expert na tématiku Formule 1. Od června do srpna bude spuštěna masivní rádiová, tištěná i venkovní kampaň. Ve spolupráci s rádiem Frekvence 1 budou během letních měsíců probíhat „ochutnávky“ paliva zdarma. Zároveň také zákazníci, kteří v červnu natankují jakékoli palivo MaxxMotion, získají další zvýhodnění v probíhající spotřebitelské akci s Jakubem Vágnerem.

31.5.2016 5:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist