Hezké svátky vám všem!

Původně jsem se tu dnes chtěl rozepsat o tom, jaká pakáž jsou řidiči autobusů, ale to teď ponechme stranou.

Původně jsem se tu dnes chtěl rozepsat o tom, jaká pakáž jsou řidiči autobusů, ale to teď ponechme stranou. Vánoční svátky mají být především obdobím míru, pohody a lásky napříč všemi kategoriemi dopravy. Snad s výjimkou Cyklistů. Ti opovržení zasluhují neustále.

Ale k věci. Zas tady máme konec roku, který byl pro redakci mimořádně vydařený. I přes poměrně těžké období jsme spustili úplně nový Autoweb a například úspěch autotelevize Autotube.cz nás velmi potěšil. Uvidíme, zda si stejně úspěšně povede i zcela nový projekt Supersports.cz. Ještě ale nebudu prozrazovat, jaké novinky vás čekají na Autowebu příští rok, abych nic nezakřikl. Vše se včas dozvíte.

I v týdnu mezi svátky dostanete nadílku autonovinek a článků, zejména pak těch bilančních. Dozvíte se, co považujeme za nejdůležitější události roku a také přineseme seznam těch největších průšvihů, které se letos udály. A že jich bylo požehnaně! Také bych vás chtěl nalákat na pondělí 27. prosince, kdy si přečtete tradiční redakční test nového… A víte co? Nechte se překvapit.Pro mě osobně byl letošek hodně hektický, ale našly se i světlé chvilky. Ostatně o tom, jaký rok prožila naše redakce, si můžete přečíst v článku Naše NEJ momenty roku 2010. Jirka i já jsme si udělali radost a pořídili nová, nepotřebná a naprosto zbytečná přibližovadla. Teď ještě zbývá Martin, který neustále básní o starém pětkovém osmiválcovém bavoráku a o Mazdě MX-5, do které se nevejde.

Než se odeberu na oběd, chci vám popřát za celou redakci pohodové svátky a nějaký pěkný autařský dárek od Ježíška. Hlavně to řízkové, rybové a bramborosalátové obžerství přežijte ve zdraví a pokud napadne čerstvý sníh, moc to s tím driftováním nepřehánějte.

Takže, hezké Vánoce vám všem!

23.12.2010 11:20

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist