Kottás: Sláva globálnímu oteplování!

Uběhl jenom týden od Nového roku a už jsem vytáhl svůj roadster na projížďku. Se staženou střechou. Na začátku ledna.
titulka-miata-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Z vlastnictví hravého japonského roadsteru v britském stylu se těším jenom chvíli, přesto (a nebo právě proto) mě už pěkně svrbí prsty. Prostě se nemůžu dočkat prvních slunečních paprsků a trochu vlažného počasí. Ne že bych se zdráhal vytáhnout Miatu i v zimě.

Právě naopak, existuje jenom méně větších slastí než klouzání se na čertvě křupavém sněhu s otevřeným nebem nad hlavou. Mohl bych to dělat celé hodiny. Jenže auto nemám zrovna připravené do nehostinného zimního prostředí – od zimních pneumatik přes impregnaci střechy až po ošetření podlahy.

Takže jsem v sobotu s radostí uvítal první falešný náznak konce zimy a vyrazil na projížďku. Samozřejmě se staženou střechou. Lidé sice trochu nechápali a místy si ťukali na čelo, co je to za magora, který se v sedmi stupních snaží chytit zápal plic, ale hlavní bylo, že jsem nejen pobavil sebe, ale rozdal i několik úsměvů.

Už je zase hnusně, bohužel. Takže všichni povinně nechte svoje Priusy doma a nastartujte osmiválce. Je potřeba trochu zase zapracovat na globálním oteplování.

8.1.2018 12:00| autor: Hugo Kottás | zdroj: AutoWP.ru

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist