Soutěž: Buďte závodníkem, s Mazdou MX-5!

A je to tady, další, již čtvrtá příležitost, jak se posadit do soutěžní Mazdy MX-5 a okusit život automobilového závodníka na vlastní kůži.

Jak už asi víte, Mazda ČR ve spolupráci s dalšími partnery pořádá pro všechny příznivce a nadšence okruhového automobilového zápolení seriál tuzemský závodů a MX-5 AmaterCupu 2013 se účastníme i my za redakci v novinářské divizi.

DOPORUČUJEME: S Mazdou MX-5 v Sosnové

Teď je před námi už čtvrtý podnik seriálu, jede se na závodním okruhu v Sosnové u České Lípy již tuto sobotu 20.července a můžete být opět u toho. Samozřejmě nejen jako diváci, ale přímo za volantem závodních aut! Šanci mají opět tři z vás…

Tak jako minule. I tentokrát se v sobotu ráno jezdi potkají na okruhu a po rozpravě začnou volné jízdy a trénink. Během oběda se připraví dráha a časomíra, a následně se systémem závodu do vrchu pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo k nehodě). Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrává.

Mazda MX-5 fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Mazda MX-5 fotogalerie

Mazda vám dá k dispozici auto a jak s MX-5 pojedete, je jen na vás.

Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný den ve společnosti podobně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit, je tady další šance.

Jaké jsou podmínky?
1) Soutěže, resp. jízd a závodu se může zúčastnit jezdec starší 18ti let, který má řidičské oprávnění skupiny B minimálně 5 let.

2) Výherce se musí během akce řídit podmínkami partnera akce, kterým je AmaterCup (dodržovat bezpečnostní pravidla, neřídit pod vlivem alkoholu, sledovat pokyny pořadatelů, atd.) Kompletní propozice jsou na webu AmaterCup.

3) Zodpovědět správně na soutěžní otázku:
Kolikátá generace Mazdy MX-5 je nyní v prodeji?

Odpovědi posílejte na adresu reakce, tedy na redakce(zavináč)autoweb.cz, předmět emailu „mazda,“ ve správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit. Výhercem se stává ten, jehož odpověď dorazí na adresu redakce 50., 100. a 150. v pořadí. Soutěž trvá do půlnoci 18.7.2013, závod se koná v sobotu 20. 7. 2013 v Sosnové od 8.30 do 16.00 hodin.

Autoweb.cz

17.7.2013 8:52

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist