Soutěž: Závoďte na vlastní kůži s Mazdou MX-5!

Druhá šance, pokud jste soutěžili o osobní účast v amatérském závodě a štěstí se na vás zatím neusmálo. Teď to (možná) vyjde!

Jak už asi víte, Mazda ČR ve spolupráci s dalšími partnery pořádá pro všechny příznivce této japonské značky a nadšence do okruhového automobilového zápolení seriál závodů, MX-5 AmaterCup 2013. I my se účastníme v novinářské divizi, reportáž vyšla na Autowebu po prvním závodě v Sosnové u České Lípy.

DOPORUČUJEME: S Mazdou MX-5 v Sosnové

Teď je tady druhý podnik seriálu. Jede se na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě a to v sobotu 18.května 2013 a vy můžete být opět u toho. Nejenom jako diváci, ale přímo v roli závodníků! Šanci mají tři z vás…

Mazda MX-5 fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Mazda MX-5 fotogalerie

Tak jako minule. I tentokrát se v sobotu ráno jezdi potkají na okruhu a po rozpravě začnou volné jízdy a trénink. Během oběda se připraví dráha a časomíra, a následně se systémem závodu do vrchu pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo k nehodě). Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrává.

Mazda vám dá k dispozici auto a jak s MX-5 pojedete, je jen na vás.

Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný den ve společnosti podobně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit (a k tomu získat tričko, mikinu a školu jízdy přímo v MX-5 na okruhu), je tady další šance.

Jaké jsou podmínky?
1) Soutěže, resp. jízd a závodu se může zúčastnit jezdec starší 18ti let, který má řidičské oprávnění skupiny B minimálně 5 let.

2) Výherce se musí během akce řídit podmínkami partnera akce, kterým je AmaterCup (dodržovat bezpečnostní pravidla, neřídit pod vlivem alkoholu, sledovat pokyny pořadatelů, atd.) Kompletní propozice jsou na webu AmaterCup.

3) Zodpovědět správně na soutěžní otázku:
Kolikátá generace Mazdy MX-5 je nyní v prodeji?

Odpovědi posílejte na adresu reakce, tedy na redakce(zavináč)autoweb.cz, předmět emailu musí označovat heslo Soutez Mazda bez diakritiky, a kromě správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit. Výhercem se stává ten, jehož odpověď dorazí na adresu redakce 50., 100. a 150. v pořadí. Soutěž trvá od 13.5. do 15.5. 2013, závod se koná v sobotu 18.5.2013 ve Vysokém Mýtě od 8.30 do 16.00 hodin.

Autoweb.cz

13.5.2013 4:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist