Fialky, ve vepři, na hlínách… Petr Čtvrtníček opět „pojede“ v prodeji ojetých aut!

Sonda do hlubiny duše provozovatele autobazaru je tady v druhé sérii. Pokud vás prvoplánovitý humor s jadrnými výrazy a slangovou češtinou zaujal v premiérové řadě, je tohle dobrá zpráva.

Hlavní sdělení zní, že internetová televize Stream.cz na podzim odvysílá druhou řadu seriálu Autobazar Monte Karlo. Tečko, tohle stačí, protože příznivi fenoménu jásají a začínají stříhat metr a těm, kdo seriál rádi nemají, je to jedno. Každopádně seriál se vrátí v jedenácti nových dílech, herecké výkony Petra Čtvrtníčka a jeho jeho záměr (tedy záměr jeho hrdiny) udělat z krachujícího podniku zlatý důl i ve druhé sérii více či méně ochotně podpoří Jaroslav Plesl coby dobrosrdečný mechanik Bóďa a zamilovaná asistentka Bublina, již hraje Lucie Polišenská.

Režie se ujme Andy Fehu. V souvislosti se jménem Andyho Fehu bývají nejčastěji skloňována spojení jako „nepřehlédnutelný tvůrce“, „originální rukopis“ nebo„výjimečný talent pro zkratku“. O tom všem bude moct třicetiletý režisér na podzim přesvědčit také diváky seriálu Autobazar Monte Karlo. Internetová televize Stream.cz a společnost Negativ mu totiž svěřily pokračování úspěšného sitcomu poodkrývajícího zákulisí prodeje ojetých aut.

Fehu se tak na place znovu potká s Petrem Čtvrtníčkem, jenž si zahrál v jeho celovečerním debutu Nenasytná Tiffany, který představil na loňském Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. „Druhá řada Autobazaru Monte Karlo se díky neutuchajícímu zájmu stala nevyhnutelností a také velkou výzvou. Jednotlivé epizody té první totiž dosahují v průměru tři čtvrtě milionu přehrání. Uvědomujeme si, že navázat na takový úspěch nebude snadné, ale právě to nás baví. A pevně věříme, že nadšení a odhodlání, se kterým jsme se do natáčení pustili, bude na výsledku znát a ten pak bude bavit i naše diváky, ” říká šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř.

„Scenáristický tým (Robert Geisler, Tomáš Hodan) zůstal nezměněn a ani tentokrát tvůrčí krizí netrpěl. Zážitky fanoušků seriálu, o něž se s námi podělili, a vynalézavost některých prodejců ojetin, kteří obelhávání zákazníků ‚vytunili‘ o digitální podvody, nám byly bohatým zdrojem inspirace. K jejich převedení do seriálové podoby jsme oslovili Andyho, který nás přesvědčil svou dosavadní tvorbou. Autobazar Monte Karlo navíc nebude jeho jediným režijním počinem pro Stream.cz,“ dodává producent Milan Kuchynka ze společnosti Negativ.

zdroj: Stream.cz

26.8.2016 2:26

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist