Ind dostal k 18. narozeninám nové BMW. Poslal ho do řeky, chtěl totiž Jaguar

Mladý muž z Indie dostal od rodičů k 18. narozeninám trojkové BMW. Úplně nové, mimochodem. Jenomže on chtěl Jaguar a tak BMW vzal a hodil do řeky. Prý aby to rodiče dostatečně pochopili.
bmw-v-rece-1100x618.jpg Zdroj: Daily Mail

Také jen kroutíte hlavou a prostě to nechápete? Co tohle musí být za člověka? Dostat k narozeninám úplně nové BMW je sen asi většiny z nás. A je jedno, že to nejspíše nebyla žádná vrcholná verze s označením M. Jde prostě o fakt, že rodiče jdou a koupí tak drahý a nutno říct také skvělý dárek. Jenomže oslavenec z Indie zrovna dvakrát nadšený nebyl.

Svědci pro tamní televizi uvedli, že viděli mladíka, kterak tlačí auto do řeky. Snažili se mu prý zabránit, ale nedal si říct. Chvíli to vypadalo, že je s autem amen, protože se začalo rychle potápět. Ale proud řeky ho během pár sekund odnesl na ostrůvek, takže se zase vynořilo a mohlo být z vody vytaženo. Ačkoliv někteří viděli, že auto je do řeky hozeno schválně, jiní ne a BMW ve vodě způsobilo lehkou paniku. Někteří se totiž obávali, že je někdo uvnitř a rychle se k autu snažili dostat.

To už ale na místě byla i policie, která právě následně celou situaci vysvětlila. Akash, jak se mladík jmenuje, byl prostě jen naštvaný a frustrovaný, že dostal takové auto. Prý rodičům říkal, že chce Jaguar, ale oni ho neposlechli a nadělili mu BMW. No, jaká hrůza… Akash nebude z ničeho obviněn a nedostane ani pokutu a doma nejspíš ani pár výchovných. Díky jeho hloupému činu se přišlo na to, že je psychicky nemocný a tak byl umístěn do léčebny. No, něco nám říká, že chlapec je spíše lehce rozmazlený.

21.8.2019 8:01| autor: Tomáš Malík | zdroj: Daily Mail

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist