Největší česká motoristická slavnost se odkládá. Legendy 2021 se uskuteční až v srpnu

Bezpečnost návštěvníků automobilové slavnosti LEGENDY je u organizátorů na prvním místě. K dispozici budou respirátory FFP2 pro všechny návštěvníky.
legendy-2019-1-nadvori-usa-vozy-1100x618.jpg Zdroj: Legendy

Příchod pandemie onemocnění Covid-19 nám v minulém roce nedovolil uskutečnit sedmý ročník multižánrové automobilové slavnosti LEGENDY. Hlavní organizátor Lubor Kos výstavu přesunul na následující rok 2021 do obvyklého termínu konání v květnu a v prosinci 2020 zahájil přípravy na realizaci a stanovení témat výstavy a zahájil jednání s partnery. Samozřejmostí je, že vstupenky zakoupené v roce 2020 zůstávají v platnosti na následující ročník.

Vzhledem k nepředvídatelné situaci však je nucen posunout termín konání výstavy až na srpen 2021. Ve spolupráci s vedením Výstaviště Praha byl nalezen nejvhodnější možný termín 28. –  29. srpna 2021.

Proč srpen?

Výstava LEGENDY je velký organismus, který je největší kulturní akcí na Výstavišti Praha. Příprava výstavy trvá týden a likvidace výstavy si vyžádá další 3 dny, a tudíž není jednoduché najít nejvhodnější termín. Zároveň další promotéři organizující akce na pražském výstavišti přesouvají své akce a počet víkendů v letních měsících je bohužel omezený.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost je pro organizátory na prvním místě a LEGENDY 2021 budou venkovní akcí. Na rozloze 320 000 m2 budou zvýšená hygienická opatření a ve spolupráci s českým výrobcem respirátorů FFP2 bude k dispozici dostatečné množství ochranných prostředků pro návštěvníky, kteří by chtěli této nabídky využít.

Hlavní téma výstavy

Letošní výstava představí mnoho zajímavých novinek, ostatně jako každý rok. Pro sedmý ročník slavnosti se připravuje několik exkluzivních premiér a návštěvníci budou opět ohromeni nádhernými automobily a motocykly.

Hlavním tématem letošního ročníku je Italská vášeň – přehlídka italských značek v SHELL Pavilonu Elegance. Tato unikátní přehlídka nebude mít v Čechách obdoby a nasadí vysokou laťku všem ostatním českým automobilovým výstavám.

Další krásnou expozicí bude obrovská přehlídka amerických vozů, která představí historii i současnost amerických bouráků. Návštěvníci si budou moci prohlédnout odlišný přístup amerických automobilek ve srovnání s evropskými rivaly. Samozřejmostí je také mnoho expozic tematických klubů jednotlivých značek.

Děti do 18 let zdarma

Zvažujeme unikátní nabídku a to, že veškeré děti a mládež budou mít v doprovodu dospělého vstup zdarma. Věříme, že tato novinka přinese velký zájem rodin. V aktuální době probíhá výzkum, který rozhodne o této novince.

Cena vstupného

Cena vstupného pro rok 2021 na místě výstavy byla stanovena na 550,- Kč. Návštěvníci mohou využít zvýhodněného předprodeje, kde mohou ušetřit až 200,- Kč. Zlevněné vstupenky jsou také k dispozici.

Vystavovatelé

Každý rok se účastní přes 150 vystavovatelů z řad automobilek, dealerů a prodejců produktů a služeb pro majitele vozů a motocyklů.

Máme radost, že v tuto dobu potvrdily značky Mercedes-Benz, Subaru, SHELL, Ford AMB, Jaguar, Land Rover, FIAT, Alfa Romeo, JEEP, prodejci exkluzivních aut Advantage Cars a AP Corse. S dalšími značkami jednáme a připravujeme spolupráce.

8.2.2021 11:08| autor: Lukáš Volšický | zdroj: Legendy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist