Třetí řada The Grand Tour se blíží. Nabízí se otázka: Bude pro slavné moderátory poslední?

Jsou starší, jsou lehce strhanější, ale pořád mají síly na rozdávání. Během natáčení trousí jednu suchou britskou hlášku za druhou, ovšem když je posadíte za volant, začnou se dít věci!  Jezza, Hammond a Captain Slow jsou zpět se třetí řadou své americké show.
01_grand_tour-1100x618.jpg Zdroj: Amaton Prime

Foto: Amazon Prime

Už nějakou dobu se na internetu spekuluje o tom, že třetí řada The Grand Tour bude zároveň řadou poslední. Že prý jsou ti tři moc drazí, a ačkoliv mají svou stálou základnu fanoušků, nové netáhnou. A to je problém, protože Amazon, pod který show patří, je živ hlavně z nových předplatitelů.

Ostatně, na toto téma si moderátoři dělají legraci i v traileru na novou řadu, což vyvolává otázku, jestli jsou to vše jen pomluvy a oni se jich chytili nebo je to fakt a takto nás upozorňují na blížící se konec.

Na klidu fanouškům nepřidává ani fakt, že v tuto chvíli ani není jasné, kolik díků třetí série bude mít. Důležité ale je, že třetí řada vůbec začne a my pro vás máme její trailer. Díky němu víme, že vše bude odpáleno 18. ledna 2019 a bude to velkolepé. Dočkáme se obrovských pickupů, extrémních hyperaut a cestování. Jak také jinak.

Podíváme se do Číny, samozřejmě do Ameriky, ale i do Mongolska, Švédska, do Kolumbie. Aby bylo vše, tak, jak jsme zvyklí, Captain Slow se posadí za volant staré Lancie a své pověsti dostojí i Clarkson. Ten se totiž projede v Lamborghini Urus po zasněžené závodní trati ve tvaru penisu. Jak také jinak… My se těšíme, co vy?

4.12.2018 2:00| autor: Tomáš Malík
Více o tématu: Lamborghini

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist