V Rusku žijí jen drsní hoši. Auta si tu odtáhnout rozhodně nenechají

Každý den nás překvapuje, co vše se na ruských silnicích může dít. Tamní řidiči jsou lehce šílení a rozhodně si nenechají nic líbit. A takový odtah auta je pro ně prostě nemyslitelný.

Víte, jak se říká, že Rusko se prostě musí zažít? Je na tom něco pravdy, protože se tam zjevně dějí velká zvěrstva. Že jsou tamní řidiči šílení, víte. Víte ale, že mají svérázná řešení pro vcelku běžné problémy? Ukážeme vám majitele auta, který se rozhodl, že si ho za žádnou cenu nenechá odtáhnout. Je nám líto, že nerozumíme rusky, protože by nás zajímalo, co to dotyčný neustále vykřikuje.

Celé to začalo na hlavním tahu kolem mezinárodního letiště Vnukovo u Moskvy, kde policisté zastavili bílou Kiu Rio k běžné kontrole. Ovšem nepozdával se jim řidič vozu, který od auta neměl patřičné doklady, a proto se jej policisté rozhodli odtáhnou do té doby, než je dodá. Dotyčný zastavený řidič zavolal majiteli vozu, který policistům do telefonu řekl, že auto je právě teď prodané, že nebyl čas na změnu údajů v registru a že řidič auto koupil za hotové. To ale příslušníkům nestačilo a oznámili oběma, že bude auto odtaženo. To ale asi nečekali, co se začne dít.

Chvíli trvalo, než se na scénu dostavil odtahový vůz a stejný čas zabral i původnímu majiteli, aby taktéž dorazil a začal jednat. Auto už sice bylo naložené na odtahovce, to mu ale nezabránilo, aby si jej vzal zpět. Ovšem zvládl u toho poničit nejen odtahový vůz, ale i Kiu, která dle jeho slov už ani nebyla jeho. Ruským novinářům pak dokonce tvrdil, že měl vše propočítané a věděl, že ani jednomu autu nic neudělá. Utržená nárazník je asi nic…

Policisté to ovšem tak pozitivně nevidí. Za toto dosti zběsilé chování hrozí Vladimirovi, jak se ten šílenec jmenuje, pořádná pokuta a platit bude i opravu odtahovky. A mluví se i o obvinění a následném vězení. A to v Rusku zažít nechcete… A přitom stačilo jen zaplatit pár rublů za odtah. Nic víc. Ale to je prostě Rusko.

21.1.2019 5:00| autor: Tomáš Malík | zdroj: autonews.ru
Více o tématu: autaauto

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist