Richard Genzer proniká do světa ojetých aut, radostně skáče mezi auty z druhé ruky

nataceni-esa-img_2235-1100x618.jpg Zdroj: Auto ESA

Ne, herce z Partičky a tanečníka ze Stardance nepotkáte mezi prodejci ojetin, věc se má tak, že Auto ESA spustily online kampaň s claimem Užij si to po svém! a Richard Genzer je ústřední postavou. Celkové vyznění? Vůz by neměl být vnímán jako pouhý dopravní prostředek, ale jako rovnocenný parťák a zábavné vyznění má podtrhovat Richard Genzer jakožto aktér spotů.

„Prozatím máme pro online komunikaci kampaně „ESA z ESA aneb Užij si to po svém!“ plánováno 8 spotů, které vyjma Richarda v hlavní roli spojuje samozřejmě automobil. Vůz, který oceníme v rozmanitých životních situacích, kdy může naše auto vytáhnout pomyslné eso z rukávu potřebné pro daný moment,“ nastiňuje záměr Filip Kučera, marketingový ředitel společnosti Auto ESA. Užít si to s autem po svém mohou klienti Auto ESA od nákupu až po relax, kdy se svým novým vozem vyrazí třeba opékat buřty.

„Zábavu a pohodu našim zákazníkům nenabízíme pouze ve video obsahu, ale i prostřednictvím řady soutěží, které budou probíhat v různých podobách po celou dobu kampaně,“ upřesňuje Kučera. Na micrositě www.esazesa.cz či na facebokovém profilu ESA z ESA tak mohou fanoušci soutěži například o plnou nádrž pohonných hmot či roční dálniční známku.

Je tady je rovněž soutěž o účinkování v dalším ze spotů. Vítěz se přidá ke Genzerovi a stane se hercem vystupujícím v dalších videích. „Podrobnosti naší herecké výzvy jsou uvedeny na webu esazesa.cz, času mají případní zájemci dostatek, natáčení plánujeme na květen,“ láká potenciální talenty Filip Kučera. Takže tak.

zdroj: AutoESA a.s.

20.2.2019 6:54| autor: Filip Rakovan
Více o tématu: auto

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist