Opilá slečna dostala velmi hloupý nápad. Strčila hlavu do výfuku a nemohla ji vytáhnout

Letní party bývají hlučné, veselé a plné ne moc dobrých nápadů. Vrchol všech těch opileckých hloupostí ale před nedávnem předvedla jedna 19letá Američanka, kterou nenapadlo nic lepšího než strčit hlavu do výfuku upraveného auta. Ven už ji ale nedostala.
strcila-hlavu-do-vyfuku-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Foto: youtube.com

Dotyčná se jmenuje Kaitlyn Strom a vzhledem ke svému telecímu věku se tomu jejímu nápadu vlastně asi nedivíme. Bohužel se kolem ní nenašel nikdo chytřejší, kdo by ji od toho odradil. Tím autem, jehož výfuk ji padl do oka, a to skoro doslova, byl upravený Chevrolet Silverado. S hurónským smíchem se tedy jala vyzkoušet, jak je ten výfuk reálně široký.

Dovnitř hlavu nacpala, ale protože rychle zjistila, že to není nic příjemného a humor ji přešel, chtěla ji vyndat. To ale nešlo. Kaitlyn měla velké štěstí, že to zkusila na veřejné country zábavě, kde byli přítomni i hasiči. Až ti ji z velmi nebezpečného sevření pomohli, ale museli kvůli tomu výfuk z auta uříznout.

Až to pomohlo a Kaithlyn má velké štěstí, že se majitel nijak výrazně nezlobil a nebude po ni vymáhat škodu. Dokonce to prý vzal s humorem. Problém dotyčná má ale tak jako tak. Dle Amerických zákonů totiž alkohol ještě pít nesmí, a tak ji i její rodiče čeká výslech na policii.

21.6.2018 7:00| autor: Anna Russová | zdroj: youtube.com

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist