Když musíš, tak musíš. Rallye jezdec si musel během závodu odskočit na velkou…

Potřeby mají tendenci ozývat se v nejméně příhodnou chvíli. Něco by o tom pravděpodobně mohl povykládat francouzský pilot, který musel vyhledat toaletu během závodu WRC.
titulka-rallye-jezdec-si-musel-behem-zavodu-odskocit-na-velkou-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Zdroj: mpora.com

Motoristickému fotografovi Paulu Fraikinovi se během WRC ve Walesu podařilo zaznamenat opravdu netradiční pitstop během přesunu mezi rychlostními zkouškami. Povšiml si nastartovaného vozu odstaveného u krajnice a postaršího páru, který si vůz pobaveně natáčel mobilem.

Na celé situaci byla zvláštní jedna věc, řidič nebyl na první pohled k nalezení, pobavený navigátor se evidentně snaží odpovědi za každou cenu vyhnout a teprve až po chvíli se povedlo nalézt skutečnou příčinu kuriózně odstaveného vozu. Jedenadvacetiletého francouzského pilota speciálu Hyundai Pierre-Louise Loubeta přepadla potřeba natolik vážná, že musel svůj vůz zastavit u krajnice a zaběhnout do nejbližšího příbytku a poprosit jeho majitele, zda by mohl navštívit jejich toaletu.

Video sice (naštěstí) nezachycuje vše, jak se ale zdá Loubetovi se nakonec podařilo vysoukat z kombinézy včas. Alespoň to napovídá úsměv plný úlevy při návratu do vozu. Zbytek dne pro mladého jezdce bohužel úspěšný nebyl a po havárii ve třetí etapě musel ze závodu odstoupit.

Pilouis Loubet LE pilote "pressé" (moment UNIQUE ! )

Pierre-Louis Loubet Rally est un jeune Pilote Pressé : et quand ça presse, et bien ça presse … Voyez plutôt ce MOMENT UNIQUE vécu au Dayinsure Wales Rally GB 18 !

Zveřejnil(a) Paul Fraikin dne Sobota 13. říjen 2018

19.10.2018 6:00| autor: Martin Kusyn | zdroj: Jalopnik.com
Více o tématu: Hyundai

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist