Američtí zloději aut se s tím vůbec nepářou. Kradou i za bílého dne

Zloději aut jsou velmi drzá sorta lidí, ale to, co předvedli američtí zlodějíčci opravdu nemá obdoby. Kradli za bílého dne už v ukradeném autě, a navíc byli ozbrojeni.
zlodeji-aut-amerika-1100x618.jpg Zdroj: Investigative Solutions

Zdroj: Investigative Solutions

Tenhle příběh je takřka jako z filmu. Špatného filmu. Celý je natočen jen díky kameře v jednom ze zaparkovaných aut na ulici v Lakeview v New Orleans, která naštěstí byla zapnutá. Ta zachytila nejen gang mladých zlodějů aut při práci, ale také fakt, že tito mladíci jsou vzhledem k tomu, že jsou ozbrojeni, připravení takřka na vše.

Videi začíná příjezdem černého pickupu Ford F-150 do na první pohled zcela klidné ulice. Když pickup zastaví, vyskočí z něj dva mladici, přičemž každý se vydá na jednu stranu ulice. Jeden jde ke stříbrnému Fordu F-150 zaparkovanému na příjezdové cestě, a protože není zamčený, okamžitě do něj nasedá. Druhý, poté následován dalším kumpánem, zkouší kliky aut ostatních zaparkovaných aut, toho s kamerou nevyjímaje. A to vše za bílého dne.

Kromě stříbrného Fordu není žádné jiné auto odemčené, což mladým zlodějům vůbec nevadí. V rychlosti ho nastartují a z ulice odjíždějí. Na korbě auta bylo dokonce nářadí jeho majitele, který u domu, kde byl zaparkován, komusi opravoval dům. Nářadí se samozřejmě z auta zřítilo, což udělalo rámus, a proto se ta povedená banda zlodějů moc nerozpakovala a z místa rychle zmizela.

Velké překvapení čekalo jednoho ze zasahujících policistů. Když totiž uviděl záznam z kamery, doslova se mu zastavilo srdce. Ten černý Ford byl totiž jeho a byl ukraden jen chvíli před tímto činem o pár ulic vedle, kde policista bydlí. A právě tento policista měl docela smůlu, protože čerstvě ukradený stříbrný Ford byl po pár hodinách nalezen v jedné z bočních ulic. Lehce poničený, ale vcelku. Policistům černý pickup stále zůstává v držení téhle zlodějské bandy, která jistě bude úřadovat dál. Neuvěřitelné, co myslíte?

2.11.2018 8:00| autor: Anna Russová
Více o tématu: autaautoFordpickup

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist