Soutěž: Vyhrajte lístky na Pražský rallysprint

Pražský rallysprint žije, po odmlce je tady další ročník a vy můžete být u toho. A zadarmo.

Tahle pražská soutěžácká akce má letitou tradici, v „mikulášském“ termínu – se jezdí už nějakých dvacet let. Je pravidlem, že se do Prahy sjíždějí závodní specíály z celé republiky, ale i z Polska, Rakouska.


Bohužel události v rally přinutili Pražský rallysprint se na rok odmlčet, ale teď je tady opět a v nové, lepší formě. Začneme přesným datem, letos se jede 29. až 30. listopadu. V nové podobě – atraktivnější, bezpečnější, pohodlnější pro diváky a pro soutěžní posádky zajímavější.

A teď pojďme soutěžit! První dva lístky z naší redakční zásoby, kterou máme připravenou pro zájemce díky značce Subaru, která je partnerem akce, dostane ten, kdo správně zodpoví na otázku. Ta zní:

Kolik fotek se závodním Subaru Impreza je v našem Speciálu Subaru?
Speciál Subaru najdete zde.

Jde o celkový počet bez ohledu na rok výroby či jezdce nebo tým. Odpovědi posílejte na email redakce(zavináč)autoweb.cz, ve formátu „číslo“ bez uvozovek a do předmětu uveďte „rallysprint“ také bez uvozovek. Také nezapomeňte připojit jméno a adresu, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.

Výhru obdrží ten, jehož e-mail se správnou odpovědí dorazí do redakce jako padesátá v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.

11.11.2013 10:24

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist