Průměrný Čech miluje značku Škoda, a Karla Gotta.

Jsme jako pomyslný Velký bratr, víme o vás všechno. Tedy pokud je vaší modlou automobil značky Škoda, nic dalšího před námi neutajíte!

Zajímavý průzkum, opravdu velmi zajímavý. Tak tedy abychom byli konkretní, průzkum QUDAL provedla v březnu 2016 na vzorku 1200 respondentů mezinárodní organizace International Certification Association (ICERTIAS) a může jít na první pohled buď o nesourodá data, anebo zajímavý pohled na naši náturu.

To pokud si dáme jedna a jedna do souvislostí. Pojďme rovnou k naší automobilové branži, kdy podle průzkumu vyšlo, že absolutně nejlepším příkladem a symbolem kvality je pak podle Čechů domácí ŠKODA AUTO a důvěra k tuzemským značkám se projevila i v dalších kategoriích průzkumu.

Nám z toho jasně vychází, že ten, kdo má rád Škodovku, tak miluje Karla Gotta a Jaromíra Jágra, pije pivo Prazdroj a globálním pohledem je hudebně tak trochu pozadu, protože jako top považuje (již neexistující) skupinu ABBA. Škodovkáři z „našeho“ průzkumu také fandí Spartě, nakupují v Kauflandu chléb si mažou Ramou, datlují na notebooku Lenovo a zuby po čokoládě Orion si čistý Odolem.

18.5.2016 10:50| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist