Proč jsou české silnice v dezolátním stavu? Bývalá kontrolorka kvality ŘSD přináší šokující odhalení

Soudní znalkyně a bývalá kontrolorka kvality staveb Ředitelství silnic a dálnic odhaluje, proč jsou české silnice a dálnice v tak katastrofálním stavu. Nebudete věřit vlastním uším!
titulka-3-1100x618.jpg Zdroj: WarrenFox.co.uk

Že jsou české silnice a dálnice v dezolátním stavu, to vidí snad každý řidič. Špatnou kvalitou silnic jsme ve světě proslulí, vždyť u nás dokonce velké německé automobilky testují podvozky, protože tu panují „ideální“ podmínky.

Velké množství mostů je v havarijním stavu, který hraničí s bezpečností provozu, nové dálnice se téměř vůbec nestaví a když už něco nového vyroste, stojí to několikanásobek běžné ceny a nezřídka se potom stává, že se opravují jenom pár let staré úseky, protože byly špatně postavené.

Proč tomu tak ale je? V první řadě snad každého napadnou příčiny jako inkompetence důležitých osob na vysokých postech státních firem a korupce při zadávání státních zakázek. Tohle všechno tak nějak tušíme.

Nyní však do celé problematiky vnesla trochu světla osoba velmi blízká celému kolotoči výstavby silnic, Miloslava Pošvářová, soudní znalkyně a bývalá kontrolorka kvality staveb Ředitelství silnic a dálnic, jež zná fungování uvnitř firmy velmi dobře.

V rozhovoru pro pořad Prostor X magazínu Reflex odhaluje zajímavé zákulisní informace a vysvětluje, proč jsou naše silnice v takovém stavu a kteří lidé jsou za to zodpovědní. Pusťte si rozhovor pod odkazem níže, nebudete věřit vlastním uším!

>>> Odkaz na rozhovor <<<

19.8.2019 10:06| autor: Tomáš Malík | zdroj: Reflex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist