Autoweb.cz je po faceliftu

Atraktivnější design, nové funkce, přehlednější fotogalerie a samozřejmě možnost číst web na mobilních zařízeních.

Tak nový Autoweb je tady! Pravidelní čtenáři našeho webu si nemohli nevšimnout změny, kterou Autoweb prošel. Po několika letech jsme modernizovali vzhled, zlepšili některé funkce, zjednodušili vyhledávání a zatraktivnili listování v galeriích. Snažili jsme se celý web co nejvíce zpřístupnit, zpřehlednit. A ano, také zbavit zbytečné reklamy, na což si někteří čtenáři také v průběhu času stěžovali.

Ne veškeré reklamy, asi chápete, že bez reklamních bannerů bohužel nemůžeme fungovat a že je to právě reklama, díky které tady jsme a můžeme přinášet veškeré naše články. Ale reklamních bannerů by teď mělo být méně. Zapracovali jsme na fotkách, máme jinak řešené galerie, prohlížet fotky by teď mělo být jednoduší a zábavnější. A trochu jinak jsou koncipované i články, ale zůstalo třídění do původních kategorií, abychom namísto jednoduchosti nevnesli do orientace na webu chaos. Vše najdete tam, kde dřív.

Mohlo by se zdát, že zmizely videotesty. Pozornému čtenáři jistě neunikla skutečnost, že se náš dlouholetý spolupracovník Honza Koubek, dosavadní autor video-obsahu, rozhodl jít jinou cestou, takže jeho videotesty už do budoucna na Autowebu neuvidíte. Ale o videa samozřejmě nepřijdete, v tuto chvíli už vznikají nové materiály, které se zanedlouho na Autowebu objeví.

Fotogalerie v novém formátu

Zobrazit všechny fotografie

Pokud se podíváte na adresu www.autoweb.cz na nějakém tabletu, chytrém telefonu či jiném podobném zařízení, automaticky byste měli přejít na mobilní verzi Autowebu. Najdete samozřejmě veškerý obsah tak jako v „plné“ verzi, ovšem v jednodušším formátu optimalizovaném pro zařízení tohoto typu.

Z naší strany je teď zapotřebí položit směrem k vám, našim čtenářům, důležitou otázku. Jak se vám nový Autoweb líbí? Nejen po stránce designu, ale také ohledně funkčnosti, přehlednosti. Budeme moc rádi, pokud se dole v komentářích ozvete a dáte nám vědět, jestli změny, které jsme provedli, jsou (jak věříme) k lepšímu, anebo (což by nás mrzelo) spíše naopak. Uvítáme veškeré vaše náměty a komentáře. Váš názor je pro nás důležitý.

9.9.2013 5:09| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist