Tuning show Brno 2015 budou dva dny automobilové zábavy!

Jedinečná motoristická akce se blíží mílovými kroky, Masarykův okruh obsadí na dva dny tuneři, drifteři, závodníci a příznivci okruhového ježdění. Budete mezi nimi?

Berte prosím tuto informaci jako první zprávu, kterou o akci od nás dostanete, protože toho bude během tohoto týdne mnohem, mnohem víc a důvod je jednoduchý, my v Brně na okruhu budeme a co víc, budeme připraveni se s vámi, našimi čtenáři setkat. A nejenom to, bude příležitost si nejenom společně posedět, ale také vyzkoušet třeba jízdu na závodním okruhu (virtuálním, chystáme malé překvapení), ale i na tom skutečném. Ale o tom vážně až za moment.

Teď je třeba říct, že se jedná o Tuning show Brno 2015, takže z názvu je zřejmé, jaký program bude na pořadu dne, respektive dvou. I když akcička bude nejenom o tuningu. Každopádně příznivci upravených aut se budou moct zúčastnit oblíbených měřených sprintů na cílové rovince závodní dráhy, samozřejmostí budou také tradiční tunerské aktivity typu neonová show, strip show, soutěž o nejhlasitější výfuk, soutěž Show and Shine a podobně.

Na své si přijdou i milovníci jízdy bokem, bude připravena driftovací dráha jako ideální místo pro smykování a ničení pneumatik. A vyžití najdou i přiznivci aut, kteří na tuning a drifty nejsou vysazeni, třeba v závodě do vrchu, který se pojede anebo ve volných jízdách, které jsou přichystány na celý závodní okruh.

Fotogalerie Sraz KSA Brno květen 2014

  • obrázek1
  • obrázek2
  • obrázek3

Zobrazit všechny fotografie

Jde o dvoudenní akci, takže otázka, co se chystá na sobotní večer a noc je na místě – máme informace, že program bude více než bohatý, nás zaujala taneční party, stripshow a ohňostroj. Ma samozřejme jedeme na akci bez dětí, ale máme tady poznámku, že i pro rodiny s dětmi bude postaráno – nafukovací hrad, trampolína, motokáry a tak dále.

Mrkněme se na ceník, aby byla jasná i finanční stránka. Vstupné je dvě stovky na osobu na neděli( můžete koupil lístky za 250 Kč na oba dva dny), na Extreme Offroad Show se můžete dívat z tribuny D zdarma. Zadarmo je i parkování uvnitř areálu. Startovné na sprint na 1/4 míle je 100 Kč, jízdy po dráze jsou za 550 Kč za 25 minut (auto nebo motorka) a start v jízdě do vrchu přijde na 200 Kč. Kompletní informaci najdete zde, včetně podrobného programu na oba dva dny.

A teď k naší účasti. My budeme na závodním okruhu už od soboty, najdete nás v boxu číslo 5, kde vás rádi uvítáme na kus řeči, šálek kávy nebo třeba hlt energeťáku. Rádi s vámi probereme důležité i méně podstatné (nejen) motoristické věci, ale hlavně je tady možnost svezení na závodní dráze.

Peugeot RCZ R (2014)

Velký test | vydáno 25. 4. 2014

Budeme mít k dispozici francouzské kupé Peugeot RCZ R a dále flotilu BMW M3 a M5 a ten, kdo dorazí na místo, tak se bude moct posadit k našim jezdcům a závodníkům a užít si jedinečnou jízdu. A to není samozřejmě všechno!

Během týdne vypíšeme soutěž o dvě místa na taxi jízdy v závodním speciálu Porsche 911 Cup ze stáje profesionálních závodníků Mičánek Motorsport. A bude toho mnohem, mnohem víc – sledujte tento a příští týden náš web, ať nepropásnete důležité informace. V tuto chvíli je zásadní zapsat si do kalendáře termín 11.-12. dubna. Těšíme se na setkání v Brně!

tit. foto: Tuning-Sport.cz

1.4.2015 12:59| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist