Renault jako první integroval navigaci Waze přímo do multimediálního systému

Waze je nyní k dispozici ve zcela nových elektromobilech Austral a Megane E-Tech vybavených obrazovkou OpenR a multimediálním systémem OpenR Link s integrovanou aplikací Google.
renault_the_first_brand_to_integrate_waze_directly_into_its_multimedia_system-1100x618.pngCelá galerie 5 Zdroj: Renault

Řidiči budou mít přístup ke všem funkcím Waze přímo na 12palcové vertikální obrazovce, aniž by museli používat svůj chytrý telefon, a budou si moci vychutnat nový intuitivní, pohlcující a propojený zážitek z jízdy a větší bezpečnosti.

Renault se tak stal první automobilovou značkou, která nabízí aplikaci Waze přímo integrovanou do multimediálního systému vozidla.

Čtěte také: Renault Arkana E-Tech je nabitý moderními technologiemi. Vyzkoušeli jsme, které stojí za to

Integrace aplikace Waze do multimediálního systému OpenR Link s integrovanou službou Google, a tedy viditelná na 12palcové vertikální obrazovce modelů Austral a Megane E-Tech, samozřejmě nabízí řidičům větší komfort a bezpečnost.

Bez použití chytrého telefonu má řidič na obrazovce ve výšce očí přístup k dopravním informacím v reálném čase, oblíbeným trasám a uloženým cílům. Ostatní funkce vozidla a hudba zůstávají přístupné, i když je aktivován Waze. Nemusíte se starat o svůj chytrý telefon ani o USB kabel!

Tato nová zkušenost s Waze je v evropských zemích dostupná pro všechny zákazníky zcela nového modelu Austral a Megane E-Tech vybavených obrazovkou OpenR a rozhraním OpenR Link s integrovanou službou Google.

Jak se k aplikaci dostanete? Zákazníci si mohou snadno stáhnout a nainstalovat aplikaci Waze pro OpenR Link buď přímo z Google Play prostřednictvím rozhraní OpenR Link ve svém vozidle, nebo z mobilní aplikace My Renault.

Zákazníci si pak mohou vytvořit účet Waze nebo využít stávající účet Waze pro bezpečnou jízdu, a to vždy zdarma.

„Renault je první automobilovou značkou, která nabízí Waze přímo na multimediální obrazovce vozidla, aniž by bylo nutné použít chytrý telefon. Jsme přesvědčeni, že velký počet uživatelů Waze tuto novou funkci ocení. Je to jednoznačně v souladu s naší strategií nabízet zákazníkům intuitivní, pohlcující a propojené řízení,“ říká Jérôme Seror, ředitel divize Digital Customer Experience v Renaultu.

21.12.2022 7:01| autor: Hugo Kottás | zdroj: Renault

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist