Kde sledovat Formule 1?

Po mnoha letech se nám opět vrátila Formule 1 do televizních kanálů skupiny Nova. Problém je, že ji nemůžete najít na kanále Nova Sport 1 a 2, ale méně běžné Nova Sport 5. Jedná se o televizní kanál, který nenabízí každá IPTV. Kde tedy sledovat Formuli 1?
kde-sledovat-formule-1-1100x618.jpg Zdroj: Bing (AI)

Formule 1: Královská třída motorsportu

Formule 1 je vrcholnou disciplínou motorsportu, která nabízí vzrušující závody plné technologických inovací, rychlosti a soutěže mezi špičkovými týmy a jezdci. Tato série závodů, pod záštitou Mezinárodní automobilové federace (FIA), přitahuje obrovské množství fanoušků po celém světě a patří mezi nejprestižnější sportovní události. Každý závod Formule 1 nabízí dramatické momenty, kdy se týmy snaží získat výhodu prostřednictvím strategie, technologie a výkonu svých vozů. Závody jsou plné nečekaných překvapení a napínavých soubojů na trati, což přispívá k jejich atraktivitě a popularitě po celém světě.

IPTV od poskytovatele internetu

Takřka každý poskytovatel internetu nabízí také IPTV. Například ÚVT internet nabízí dokonce čtyři nadupané internetové televize a svým zákazníkům radí, kde sledovat Formule 1. Přečtěte si jejich článek a případně můžete jejich IPTV získat i na 6 měsíců za 1 Kč měsíčně.

Alternativní možnosti sledování

Jestliže doma nemáte Nova Sport 5, nezoufejte. Nemusíte hned měnit dodavatele televizního vysílání, protože existují další dvě cesty. První možností je sledování na ORF (např. NejPřipojení TV má toto již v základní nabídce) nebo Formule 1 shlédnout přes oficiální aplikaci F1 TV Pro s anglickým komentářem.

Proč nemá Nova Sport 5 a 6 každý poskytovatel?

Ne každý poskytovatel IPTV má v nabídce Nova Sport 5 a 6. Nova totiž nastavila cenovou politiku, které nezohledňuje počet zákazníků (odběratelů vysílání), a tím tak nahrává pouze těm největším operátorům. S tímto přístupem by musí platit stejný poplatek místní malý poskytovatel i tradiční operátor s tisíc krát více zákazníky. Nesmysl? Ano!

Závěr

Ať už se chcete koukat na jakýkoliv motorsport, určitě chcete mít možnost si přenos pozastavit nebo vrátit o pár sekund zpět. Některé okamžiky jsou k nezaplacení a člověk by se na ně díval dokola i pětkrát. To je také důvodem, proč je dnes satelitní příjem výrazně na ústupu a bývá nahrazen službou internetové televize (IPTV).

18.4.2024 10:59| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist