Parta vozíčkářů natočila český TopGear. Potřebuje tankovat.

Musíte mít auto, protože máte zdravotní hendikep, potřebujete řidiče a potřebujete samozřejmě plnou nádrž. A možnosti jsou omezené... Ideální bude natočit "test" auta.

Ne každý má to štěstí, že se narodí v ideální zdravotní kondici , fyzické (nebo i psychické), ne každý má to štěstí, že může chodit sám po svých, že má své nohy dlouhé tak akorát ke svému tělu a tělo adekvátní vzrůstem k věku.


Nechceme si v redakci hrát na falešné mecenáše, vyzdvihovat naše sociální cítění – upřímně, ne všichni a ne vždy jsme připraveni pomoci druhému. Ruku na srdce, není to pro nás, jak to jen říct, automatickou samozřejmostí. Nutno ale dodat, že máme rádi orchestr The Tap Tap složený (nejen) z klientů Jedličkova ústavu, rádi posloucháme jejich hudbu, obdivujeme jejich smysl pro humor, se kterým si umějí dělat legraci sami ze sebe.

To je nám blízké, a blízká nám jsou auta, takže pokud je tady klip, který pomůže „snížit spotřebu“ a dotankovat hendikepovaným muzikantům jejich Ford Transit, nevidíme důvod jej nepublikovat, nesdílet a nešířit dál. Za každých pět tisíc shlédnutí videoklipu totiž dostanou muzikanti plnou nádrž paliva.

Klip je opravdu vtipný, už jen narážka na test a la TopGear má grády, k tomu zcela perfektní a věcný popis výbavy vozu, včetně trumpety…? Klobouk dolů. Nejen za to, že „taptapáci“ natočili tohle dílko, ale i před tím, jak se dokáží rvát s nadhledem se svým, naším pohledem drsným a komplikovaným, osudem.

20.6.2014 3:36| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist