Nürburgring Nordschleife LIVE – Kompletní reportáž

Připravili jsme pro vás kompletní přehled z naší cesty na Severní smyčku. Všechny události v časovém sledu plus kompletní velká galerie.

Setkali jsme se na čerpací stanici u Berouna (ideální výchozí bod vzhledem k tomu, jak bydlíme, tedy Praha a okolí), dotankovali jsme a vyrazili na západ.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 03:00

Zastávka u Hockenheimu. Ne na okruhu, ale na přilehlé čerpací stanici. Zatraceně, věděli jste, že toalety zdražili z padesáti na sedmdesát centů?!
Nürburgring Nordschleife LIVE – 07:15

Konečně na Ringu. Tedy přesněji řečeno u Ringu, protože na okruh se podíváme až za pár hodin, otvírá totiž ve dvě. Zatím tedy focení, nákupy, zevlování…
Nürburgring Nordschleife LIVE – 09:48

Je to smutný pohled a je otázka, jestli se to zlepší v budoucnosti. Každopádně nás „městečko“ kolem nového okruhu vyděsilo prázdnotou a vysokými cenami.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 12:35

Vstupenky na dráhu máme pevně v rukách, z rozhlasu zní oficiální signál ke vjezdu na dráhu, závora jde poprvé nahoru. Děj se vůle boží, vyrážíme.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 13:59

Jezdíme, jezdíme, jezdíme. A také fotíme. Nejen naše auta, ale také vše zajímavé, co se mihne na dráze i mimo ni.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 15:10

Co je lepší – Škoda Octavia RS nebo Mazda 6? Irelevantní otázka a to nejen proto, že jsme právě v Zeleném pekle. Každé auto má jiný smysl.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 17:20

Hotovo, „fertich,“ abychom byli styloví. Vyrážíme směrem domů. Více než polovinu úkolu máme za sebou, teď už zbývá „jen“ cesta domů. Sedm set kilometrů.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 18:05

Konečně doma. Tedy, ehm, ne tak přesně, konečně na hranicích, v McDonaldu, který se zdá po celé té cestě jako restaurace s několika michellinskými hvězdami.
Nürburgring Nordschleife LIVE – 22:35

To nejlepší na konec – všechno jsme zvládli a tady je kompletní fotogalerie z celé naší výpravy. Která fotka se vám líbí nejvíc?
Nürburgring Nordschleife LIVE – Kompletní fotogalerie

redakce Autoweb.cz

27.8.2012 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist