Fullgas 2015: Ulaanbaatar

Ráno je trochu zamlžené. Včerejší diskuse nad fyzikálními zákony se trochu protáhla. Dnes nás čeká doladit servis našich strojů a hlavně návštěva našeho Českého velvyslanectví.

Náš servismen Jiří se trochu zadrhnul u zkoumání směru závitu, tak jsme k paní Grollové na zastupitelstvo dorazili s drobným zpožděním. Je příjemné zase na chvilku postát na naší hroudě. Obrazně řečeno, samozřejmě.

Měli vzorně naklizeno. Paní Velvyslankyně a její zástupkyně jsou velmi příjemné dámy. Je vidět, že dělají v diplomacii. K našim účesům nepadlo ani slovo. Až po naší omluvě, že tak normálně nevypadáme, přiznali, že je to poněkud netradiční. I tak se s námi ochotně fotí a podepisují naší zástavu. Po příjemné audienci máme domluvený sraz s krajánky v místní krčmě.

Češi se nezapřou. Peťa, Dalibor a Pavel k nám zapadli jak kamínky do mozaiky. Během večera nás doplnili další krajánci, kteří číšníkům také zamotali nohy. Náladu nám zkazila až zavíračka, která nás poslala do pelechu. Ulaanbaatar na nás udělal ten nejlepší dojem.

11.5.2015 5:37| autor: Filip Rakovan
Více o tématu: Zastava

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist