Soutěž: Staňte se závodníkem v Subaru BRZ!

Posaďte se za volant kompaktního sportovní kupé, otestujte ho a poměřte své síly s časomírou na závodním okruhu.

Je tady jedinečná možnost pro všechny příznivce sportovní jízdy autem a unikátních aut. Máme pro vás poukaz na účast k testování a také registraci do amatérského závodu se Subaru Forester XT a Subaru BRZ, v sobotu 26. dubna.

Akce proběhne na závodním okruhu v jihočeském Písku v rámci AmaterCup – asi znáte jako našeho partnera z ankety Internetové auto roku – je tady místo na startovní listině pro jednoho z vás a to znamená celý den ve společnosti stejně naladěných lidí a sportovních aut.

Koncept je jednoduchý – pokud vyhrajete účast, tak v sobotu na devátou hodinu dorazíte na závodní okruh, kde po rozpravě začne trénink a volné jízdy a vy budete moct vyzkoušet jak BRZ, tak Forester XT. Kolem oběda se upraví dráha a připraví časomíra, a pak se systémem závodu do vrchu pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo ke kolizi). Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrál. Jednoduché, snadné, zábavné.

Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný den ve společnosti podobně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit, jaké jsou podmínky?

1) Soutěže, resp. jízd a závodu se může zúčastnit jezdec starší 18ti let, který má platné řidičské oprávnění skupiny B minimálně 5 let.

2) Výherce se musí během akce řídit podmínkami partnera akce, kterým je AmaterCup (dodržovat bezpečnostní pravidla, neřídit pod vlivem alkoholu, sledovat pokyny pořadatelů, atd.) Kompletní propozice jsou na webu AmaterCup.

3) Zodpovědět správně na soutěžní otázku: Jaký je výkon Subaru BRZ?

Odpovědi posílejte na adresu redakce(zavináč)autoweb.cz, předmět emailu „vyhrajte jízdu v BRZ,“ ve správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, věk, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit.

Výhru obdrží ten, jehož e-mail se správnou odpovědí dorazí do redakce jako 150. v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže. Soutěž končí o půlnoci ve čtvrtek 24.dubna 2014.

22.4.2014 10:22| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist