Epidemie zavřela téměř všechny obchody. Ojeté auto vám ale přivezou až domů

Po uzavření prodejních prostor na pobočkách kvůli opatřením vlády proti šíření koronaviru síť AAA Auto převedla veškeré své kapacity na zajištění prodeje vozů on-line a přes call centrum. Automobily budou následně zákazníkům bezplatně doručeny až do jejich bydliště nebo mimo pobočku.
aaazasklem.jpg Zdroj: archiv redakce

Aktuální epidemie koronaviru si vyžádala uzavření téměř všech obchodů, autosalonů a autobazarů nevyjímaje. AAA Auto se však dokázalo přenést i přes tuto nepřízeň. V současné době společnost posílila on-line prodeje a prodeje přes call centrum na maximum.

„Na zajištění doručování či předvádění vozů jsme přesunuli veškeré kapacity prodejců. Jen v Praze jde o zhruba 100 pracovníků, ve zbytku republiky o zhruba pět stovek dalších. Jsme připraveni dostát veškerým závazkům vůči našim zákazníkům,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka autobazarů AAA Auto.

Lidé si mohou vozy, o které mají zájem, vybrat na internetových stránkách a on-line si je zarezervovat. Na call centru se následně domluví na místě a čase předání automobilu, doma nebo tam, kde se jim to nejvíce hodí. Vydesinfikovaný vůz na místo přistaví prodejce. Stejně tak bude možné uzavřít na místě na nákup vozu na splátky úvěr.

Testovací jízdy provádějí prodejci, kteří dodržují všechny hygienické zásady, striktně kontrolované společností. „Pokud se lidé ke koupi vozu teprve rozhodují, chtěla bych připomenout, že individuální cestování vlastním vozem namísto veřejné dopravy je v době různých epidemií jedním z nejúčinnějších opatření, která pomáhají se nákaze vyhnout,“ poznamenala Topolová.

16.3.2020 8:07| autor: Milan Jirouš | zdroj: AAA AUTO

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist