Kopecký se v Rumunsku (ne)postaral o překvapení

Je to jen pár hodin, co jsme informovali o tom, že má Jan Kopecký se Škodou Fabia S2000 dobře rozjetou rally. To bylo tedy před pár hodinami…

A jak to celé dopadlo? Nejprve co o této rally prohlásil sám závodník. „Byla to skutečně těžká soutěž: náročné tratě, vysoké teploty, mnoho kamenů a vysoké riziko defektu. Ale popasovali jsme se se vším výborně,“ prohlásil Jan Kopecký.

A dodal“ Pro značku Škoda slavíme další vítězství v ERC v letošním roce. Jednoduše fantazie.“

ČETLI JSTE: Kopecký a Škoda v Rumunsku (asi) první

Tak je to venku, Kopecký oslavuje čtvrté vítězství poté, co měl v cíli náskok 3:12.8 min na druhého Delecoura a za sebou deset vyhraných rychlostních zkoušek na těžkém povrchu. „Kopejda“ se spolujezdcem tak navýšili své vedení v hodnocení ERC a posílili šance na zisk titulu evropských šampiónů.Při své premiéře na rally v Rumunsku ukázala posádka vozu Škoda Fabia Super 2000 přesvědčivý výkon. Po opatrném začátku a vedení 15,4 sekundy po první etapě před Francoisem Delecourem navyšoval Kopecký s Dreslerem druhý den krok za krokem náskok.

Česká posádka se nedopustila na tvrdých a obtížných tratích rumunské soutěže žádné chyby a před tisícovkami fanoušků zvítězil Kopecký s Dreslerem v deseti ze třinácti rychlostních zkoušek.

Autoweb.cz

27.7.2013 7:38

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist