Orientační setinová rallye Call of South se posunuje na rok 2021. Letos ale chystá překvapení

Do poslední chvíle jsme doufali, že pandemie čínského koronaviru poleví dost na to, abychom mohli vyrazit na orientační setinovou rallye Call of South v Bosně a Hercegovině podle původního plánu. Jenže situace je stále nejistá – jak s vývojem pandemie, tak i s tím, jak moc je možné vycestovat za hranice.
call-of-south-1100x618.jpg Zdroj: Call of South

Organizátoři nechtěli čekat na poslední chvíli, proto se rozhodli bosenské konání Call of South odsunout na rok 2021. Bude se konat ve stejném termínu na začátku července, aby využili sváteční dny 3. – 11. 7. 2021. Všechno ostatní zůstává v platnosti – místo, způsob organizace i přijaté přihlášky.

S těmi účastníky, kteří mají řádně podanou přihlášku a zaplacený registrační poplatek, a tak s nimi počítali v původní termín, tedy počítají na startu v novém termínu, tedy v neděli 4. 7. 2021 v Bosně.

Protože ale nechtějí nechat auta, která už jsou téměř připravená, zahálet, nabízejí malou náhradu – „Call of South Autotábor 2020“. Nebude na jihu, nýbrž na severu, konkrétně v Jeseníkách, a proběhne v neděli 5. 7. 2020; start bude ráno, do cíle se dojede večer.

Na co se na Autotáboře můžete těšit? Na to všechno, co bylo na dětských táborech fajn – soutěže, hry, výlety. Přesněji – jednoho výletu, v němž na vás budou čekat soutěže a hry. Čeho se naopak nedočkáte? Frustrovaných náctiletých oddílových vedoucích, opojených první špetkou moci v životě.

Čtěte také: WRC opouští nejúspěšnější značka historie. Důvod? Nesežene dost dobrého pilota

Přihlášení na Autotábor probíhá obdobně, jako na „velké“ bosenské Call of South – na našem webu Callofsouth.cz , a to už nyní. Přihláška není závislá na tom, jestli jste přihlášení do Bosny – Autotábor je otevřený pro všechny.

Účastníci bosenského Call of South, přesunutého na rok 2021, přesto mají výhodu – registrační poplatek je pro ně v dobrovolné výši. Registrační poplatek pro nově registrované účastníky pouze na Autotábor je ve výši 999,- Kč.

Trasy Autotáboru povedou po veřejných komunikacích. Protože Česká republika je protkaná asfaltem, povedou z většiny po asfaltových silnicích. Ty, kteří by se chtěli zúčastnit se sporťákem, nebudou organizátoři tahat šotolinami. Těm ostatním, kteří jsou připraveni na vše, chystají i nějakou tu náročnější nezpevněnou komunikaci.

Více informací se dozvíte na webu Callofsouth.cz , na facebookové stránce a skupině pro přihlášené a také na Instagramu, kde organizátoři rádi uvítají fotografie vašich aut, se kterými pojedete ať už Autotábor, tak „plnotučné“ bosenské Call of South.

7.5.2020 11:05| autor: Hugo Kottás | zdroj: Call of South

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist