To jsou troubové! Kvůli přemíře ega si zničili svá auta

Více či méně zajímavé automobilové srazy se konají po celém světě, ale jedno mají všechny tyto akce společné. Vždy se na nich objeví alespoň jeden trouba, který neudrží své ego a nervy na uzdě. A vždy to končí špatně.
videa-nehody-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Zdroj: Youtube.com

16Vlastně to chápeme. Ti, kteří se účastní podobných akcí zpravidla řídí nějaké velmi zajímavé auto se spoustou koní, potkají se s podobnými nadšenci, a navíc kolem postává hodně fanoušků těchto aut, což některým dává pocit, že mají křídla. Spolu s počtem fanoušků těchto akcí zároveň roste sebevědomí a ego některých majitelů super aut, což bohužel často vede k rychlému pádu.

Tím pádem v těchto případech často bývá dopravní nehoda. Ať už se jedná o lehké ťukance nebo o utržená kola, přítomnost jiných super aut a obdivovatelů roste počet těchto nehod takřka geometrickou řadou.

Následující videa vám ukáží přehlídku všech těch, kteří svou minutu slávy neustáli, a tak se jim celé YouTube směje. Ne proto, že bourali. Ale proto, jak bourali. Jde o to, že často zbytečně přišlápnou plyn, pokouší se o drifty, chtějí se ukázat a ani jedno z toho jim nevyjde. A přitom stačilo jediné. Ubrat plyn. Pak by z akce odjeli v pohodě, a ještě by stihli zamávat všem přihlížejícím. No, za peníze si rozum nekoupíš…

16.10.2018 6:00| autor: Anna Russová
Více o tématu: autaauto

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist