Jeremy Clarkson v nové roli moderátora Milionáře si uřízl ostudu. Neví, jak vypadá stopka!

Jasná červená značka, velký bílý nápis, bílý okraj. Jenže dokážete si z hlavy vybavit, jaký má vlastně značka STOP tvar? Na tuhle otázku nedokáže bez váhání odpovědět ani sám Jeremy Clarkson.
titulka-jeremy-clarkson-nevi-jak-vypada-stopka-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Foto: PA Wire

Jedna ze značek, kterou vidíme téměř na každém rohu. Málokdo se dokáže dopravit do práce, aniž by ji po cestě alespoň jednou zahlédl. Je až tak častá, že si jí jen málokdo prohlédne důkladně. Prostě je tam, na rohu křižovatky, a dává jasné znamení – zastav. Co víc byste o ní potřebovali vědět?

Jeremy Clarkson nedávno začal moderovat britskou verzi oblíbené vědomostní soutěže Kdo chce být milionářem, a zatímco u nás mohl soutěžící využít nápovědy publika, v originální britské verzi napovídá sám moderátor, který dopředu odpověď na otázku nezná. A tak se tedy stalo, že Jeremy musel napovídat na otázku týkající se dopravy. Vlastně docela jednoduchou – kolik stran má značka STOP.

Jednoho by napadlo, že člověk, jež strávil většinu svého života na cestách, psaním o životě na cestách, nebo natáčením videí o životě na cestách, dokáže odpověď na takovou otázku bez zaváhání vychrlit. Jenže opak je pravdou, Clarksona otázka zaskočila stejně jako jeho protějšek v křesle soutěžícího a nápovědu na telefonu. Celkem jistě určil, že počet stran je sudý, ale už jen stěží zvládal rozhodnout, jestli se jedná o šestiúhelník, nebo osmiúhelník.

Ještěže svou váhavost dokázal před světem důstojně obhájit. Jednoduše jezdí příliš rychle na to, aby si ji vůbec stihl přečíst. Navíc ve Walesu je na nich napsáno ARAF. Kvůli nim by alespoň zpomalil.

14.5.2018 4:00| autor: Martin Kusyn | zdroj: Who Wants To Be A Millionaire

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist