Hotel pořádá Pamětní steakovou noc na uctění konce kariéry Jeremyho Clarksona v BBC

Události oné nešťastné noci, která vedla k vyhazovu oblíbeného moderátora Top Gearu jsou dosud nejasné, pětileté výročí je ale potřeba oslavit.
titulka_zde_lezi_kariera_jeremyho_clarksona-1100x618.jpg Zdroj: Simonstone Hall Hotel

Zvěsti tvrdí, že to, co se večera 4. března před pěti lety událo, mělo do dočinění s rozmrzelým a velmi hladovým Jeremy Clarksonem a trochu podceněným zásobováním kuchyně. V následné šarvátce utržil jeden z producentů pořadu od Clarksona ránu, načež byl oblíbený moderátor z oblíbeného pořadu odejit.

Naštěstí to pro oblíbeného moderátora neznamenalo konec kariéry (na rozdíl od pořadu, který jeho odchodem značně ztratil na oblibě), takže se s odstupem půlky dekády můžeme na celou záležitost nahlížet tak trochu s humorem.

Přesně to ostatně dělá i samotný hotel Simonstone Hall, v jehož restauraci k potyčce došlo – na páté výročí incidentu naplánoval Pamětní steakovou noc. Přislíbena je živá hudba a dostatek steaků – přesto, snad možná pro jistotu, doporučuje pořadatel stůl na událost rezervovat. Vrcholem večera by měla být instalace malé pamětní desky.

24.1.2020 11:09| autor: Martin Kusyn | zdroj: Simonstone Hall Hotel

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist