Totální ruský úlet. Gymkhana pod vlivem houbiček má styl

Když Ken Block vymyslel Gymkhanu, asi netušil, jaký boom s tím odstartuje. Vzala si z něj příklad velká spousta lepších či horších řidičů a často vznikají vpravdě bizarní videa. To, které natočila jistá ruská parta, je všech bizárů králem.
ruska-gymkhana-1100x618.jpg Zdroj: Русская Джимхана/YouTube

Rusko je prostě tak trochu jiné. Tedy, pokud se znovu podíváme na video, které máte níže, připadá nám, že je úplně jiné. Jen nevíme, jestli to video má být parodie nebo je autory myšleno vážně. Ať tak nebo tak, přiznáváme, že dlouho jsme neviděli větší zběsilost.

Vše začíná výletem do lesa na něčem, co kdysi bývalo auto. Pokračuje to sběrem a ochutnáváním hub. A pak to začne. Jedna z těch oranžových houbiček asi nebyla tak úplně neškodná, protože hlavní hrdina videa je po ní lehce sjetý. A pak to začne. Místo zbytku auta na něj na lesní mýtině čeká Toyota Supra A70. Není sice v nijak dobrém stavu, ale její technika je zdá se v nejlepší kondici! A jakkoliv jsme si z hlavního hrdiny zatím dělali legraci, a asi v tom budeme pokračovat, nutno říct, že mu to za volantem rozhodně jde!

A nejen za volantem Supry. Po krátké rychlostní zkoušce lesem, kdy snad ani jednou nejel rovně, ale zásadně dveřma napřed, přesedlá do notně upraveného starého ruského auta jménem ZAZ 968. A i za jeho volantem mu to jde vpravdě náramně! Drifty střídá lehký terén a některé záběry jsou opravdu hodně povedené.

Další bizár ale přijde ke konci videa. To se během špatného střihu ruskému autíčku změní obutí, řidič vjede doprostřed jakéhosi jezera, vyleze na střechu auta a začne hrát na klávesy. Ne, opravdu netušíme, proč. Protože Rusko… Vše končí probráním z rauše uprostřed lesa a zjištěním, že to byl jen sen. Tak snad jen dodáme, že vám přejeme příjemnou zábavu. O tohle video byste neměli přijít.

31.10.2019 8:00| autor: Tomáš Malík

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist