Peugeot 308 Racing Cup – objednávky otevřeny!

Na konci října se na závodě TCR v belgickém Mettetu předvedl Peugeot 308 Racing Cup, následně Peugeot Sport Racing Shop oznámil, že začal oficiálně přijímat objednávky.

Důvodů pro nákup tohoto speciálu, pokud chcete závodit, je řada a argumenty mohou být přijatelná cena, mnoho možností využití a nízké provozní náklady. Kouzlem cupových zívodů je vyrovnanost, pohár značky 2017 – 308 Racing Cup – bude díky kvalitě svých závodů velmi lákavý.

Na programu je výjimečný závod Total 24 hodin ve Spa. Na účastníky čekají i velmi zajímavé ceny. Speciál 308 Racing Cup je sice již dnes vhodný pro všechny závody cestovních vozů (TCR, ETCC, VLN, série 24 hodin atd.), ale pro další sezónu bude k dispozici s výbavou „TCR Performance Kit“. Díky tomu bude schopen zabojovat v sérii TCR na té nejlepší mezinárodní úrovni.

Speciál 308 Racing Cup pokračuje ve své závodní kariéře, když má za sebou více než 23 000 km najetých především v závodních podmínkách (Alcaniz, Spa, Nürbürgring..), a v rámci takových šampionátů, jako jsou TCR, VLN nebo ETCC. Nyní by měl být dokonale vyzbrojen, aby dokázal vyhovět požadavkům jezdců i týmů, za cenu 74 900 € (bez DPH).

1.11.2016 2:46

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist