Barumka – Live info: RZ 10 Halenkovice

Arazim odstoupil před testem pro poruchu diferenciálu.

Již první nedělní rychlostní zkouška výrazně promluvila do souboje o druhé místo. Hvězda včerejšího dne Francouz Bouffier totiž chyboval a vylétl mimo trať. Jedenapůl minutová ztráta jej sesadila z bronzové příčky a Václav Pech (v RZ 2. čas) tak má na druhém místě již téměř dvouminutový náskok. Test vyhrál opět Roman Kresta, skvělý třetí čas zajel Jandík, který se tak protlačil na stupně vítězů i v průběžném pořadí. O třetí místo ale bude muset svést napínavý souboj, v rozmezí 35 sekund na svou příležitost číhá hned pět posádek. Roman Kresta (startovní číslo 1, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Strategie bude stejná jako včera. Bylo to dobré. (řešil problém s brzdami) Václav Pech (startovní číslo 3, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Všechno bylo v pořádku, bez problémů. Zkusíme se pohonit se Španělem. Bryan Bouffier (startovní číslo 25, Peugeot 206 S1600):
Udělali jsme chybu asi 6 km po startu, kde jsme jeli rovně. Miroslav Jandík (startovní číslo 18, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Jeli jsme bez problémů. Dnes už nám to tak neklouže, pokusíme se za námi udržet ty pévéčka. Enrique García-Ojeda (startovní číslo 21, Peugeot 206 S1600):
Byla to těžká zkouška, byla hodně rychlá. Martin Prokop (startovní číslo 11, Citroën C2 S1600):
Nebylo to špatné, počasí nám vyhovuje, budeme se snažit jet naplno. George Tanev (startovní číslo 7, Subaru Impreza STi):
OK Michal Bebenek (startovní číslo 23, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Neměli jsme žádné problémy. Gregorz Grzyb (startovní číslo 30, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Bylo to super, ale hodně těžké, měli jsme nějaké problémy s převodovkou. Karel Trojan (startovní číslo 16, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Udělali jsme chybu a museli jsme couvat. Budeme se snažit dojet do cíle. Máme nějaké problémy s autem, žere nám to vodu. Jiří Volf (startovní číslo 31, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Bylo to dobré, máme nové gumy a je to úplně o něčem jiném. Pokusíme se držet toto tempo a udržet se. Jozef Béreš (startovní číslo 4, Suzuki Ignis S1600):
Jelo se normálně, bez větších problémů. Pokusíme se trochu zrychlit. V lese je to úzké a trochu špinavé. Tomáš Kostka (startovní číslo 48, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Měli jsme krizi hned za Halenkovicemi, chceme jet vyrovnaně a hlavně dojet do cíle. Miroslav Cais (startovní číslo 22, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Jelo se v pohodě. Pojedeme tak, abychom se udrželi. V lese to hodně klouže, ale jinak je to fajn. Peter Gavlák (startovní číslo 26, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Někde nám prasklo těsnění, ztrácela se voda a na Pinduli úplně vadnul motor. Roman Odložilík (startovní číslo 20, Renault Clio S 1600):
Podvozek máme špatně nastavený, klouže to jako tradičně. Včera jsme hodně ztratili, takže není kam pospíchat. Petr Poulík (startovní číslo 34, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Jelo se nám dobře, povrch je super, pokusíme se dojet v klidu do cíle. Milan Chvojka (startovní číslo 28, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Na to, že to je první erzeta ráno, to bylo docela dobrý. Povrch je dobrý a počasí nám vyhovuje. Budeme se snažit jet co nejlíp a nejrychleji. Neměli jsme žádné problémy. Je to suché, což nám vyhovuje. Budeme se snažit dojet do cíle. Daniel Běhálek (startovní číslo 42, Subaru Impreza STi):
Neměli jsme žádné problémy. Jaroslav Orsák (startovní číslo 44, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Bylo to dobré na rozhýbání po ránu. Bylo to super, místy jsou kaluže. Pokusíme se dojet do cíle. Milan Kneifel (startovní číslo 41, Škoda Felicia Kit Car):
Povrch je ideální, ale asi končíme, přestalo nám to řadit. Lubomír Minařík (startovní číslo 36, Škoda Felicia Kit Car):
Budeme se snažit dotáhnout Kneifela, co to půjde. Povrch je suchý až na kaluže v lese. Jaromír Tomaštík (startovní číslo 32, Subaru Impreza STi):
Problém žádný. Nemáme co získat ani co ztratit, proto pojedeme opatrně do cíle. Emil Triner (startovní číslo 37, Fiat Punto S1600):
Je to pěkně suché, nebyly žádné problémy. Budeme se snažit dojet až do cíle. Antonín Tlusťák (startovní číslo 27, Citroën Saxo Kit Car):
Klouže to, budeme se snažit dojet do cíle. INFO:
Václav Arazim – Julius Gál (startovní číslo 8) odstoupili před RZ10 pro poruchu diferenciálu.
Bryan Bouffier – Xavier Panseri (25) byli mimo trať, v soutěži pokračují dál.
Tomáš Kostka – Jan Krečman (48) lehce bourali. Pokračují dál.
František Pokladník – Petra Lesniaková (56) byli mimo trať. Pokračují dál.

Zdenda Balcar

27.8.2006 12:10

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist