Volné jízdy na okruhu v Sosnové se blíží!

Autodrom v Sosnové u České Lípy chystá na polovinu prázdnin jízdy pro veřejnost. Byla by velká škoda nechat techniku zahálet a jízdy nechat ujít…

Tak tedy, představovat Autodrom Sosnová u České Lípy asi není potřeba, jde o jeden z nejpopulárnějších okruhu u nás, my za redakci na něm trávíme poměrně hodně času a pokud jsou mezi vámi zájemci o okruhové vyžití na této zajímavé a technické dráze, tak je tu jedinečná příležitost.

Provozovatel autodromu připravil pro zájemce o jízdu na okruhu možnost volných jízd. Volné jízdy jsou určeny pouze pro automobily (motorky, pokud byste toužili po řádění v jedné stopě, mají jiný termín). Datum, které je potřeba zapsat do diáře, je 4. srpna 2013, a bude se jezdit od 9:00 do 17:00 hodin.

Volné jízdy budou vždy v sekcích po dvaceti minutách a pokud vás zajímá propustnost tratě, tak kapacita při volných jízdách je stanovena maximum deseti automobilů. Cena za jednu jízdu je 200,-Kč, veškeré info najdete na webu autodromu a vzhledem k omezené kapacitě okruhu doporučujeme neváhat s objednávkou a poptat možnosti na emailu info@kurzybezpecnejizdy.cz.
Určitě se na závodní dráze v Sosnové potkáme!

Autoweb.cz

17.7.2013 4:07

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist