Ve Škoda Auto na hodinu vypnuli proud

I mladoboleslavská automobilka chce držet krok s moderními (nejen automobilovými) trendy a připojuje se k vyjádření proekologické myšlenky.

Jen v rychlosti… Škoda se poprvé zúčastnila celosvětové akce Hodina Země a možná víte, o co v rámci globální akce iniciované Světovým fondem na ochranu životního prostředí, šlo. Podstata věci nebyla složitá, v mnoha zemích, v tisících městech,bylo na jednu hodinu vypnuto světlo.

Letos se Hodina Země konala 23. března od 20.30 do 21.30 středoevropského času. A automobilka Škoda, jako silný a prosperující subjekt na našem, a celosvětovém trhu, vyjádřila svůj souhlas s myšlenkou akce.

„Akce Hodina Země je skvělý nápad, který každoročně osloví miliony lidí,“ říká Bohdan Wojnar, člen představenstva Škoda za oblast personalistiky. „Naší účastí chceme tuto akci propagovat a  vyslat zřetelný ekologický signál,“ říká Wojnar.

DOPORUČUJEME: Škoda rozdávala bonusy a zvyšovala platy

Jestli byly vypnuty výrobní linky, celé bloky fabriky zahalila černočerná tma zaměstnanci ve večerní směně vytáhli svíčky? Samozřejmě, že ne, o tomhle akce nebyla. Na hodinu bylo vypnuto osvětlené logo na budovách a to mělo upozornit na uvážlivější nakládání s energií a posílit myšlenku ochrany životního prostředí.

Autoweb.cz

25.3.2013 5:19

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist