Škoda rozdávala bonusy a zvyšovala platy

Dohoda o zaměstnanosti, zvýšení flexibility, zvýšení tarifů, variabilní část bonusu a tak dále… Všechny tyto termíny ve výsledku znamenají jedno - více peněz.

Vedení společnosti Škoda Auto jednalo s odboráři, jednalo a  jednalo. Až vyjednalo nové podmínky kolektivní smlouvy. Takže tady máme pro vás samé dobré zprávy, pokud máte zaměstnavatele, který vyrábí auta s okřídleným šípem ve znaku.

Pozitivní výsledek jednání znamená, že od 1. dubna dochází ke zvýšení současných mzdových tarifů o 3 procenta. Nezávidíme a  gratulujeme, vzhledem k tomu, že Škoda vydělala v loňském roce miliardy při prodejích svých aut, je to v pořádku a zaměstnanci si to jistě zaslouží.

A to není vše, každý zaměstnanec také získá podíl na pozitivních hospodářských výsledcích společnosti v roce 2012 v podobě variabilní části bonusu.

Přeloženo do lidštějšího jazyka jde o o dvacet tisíc korun k dobru, které dostanou zaměstnanci jakou přídavek k dubnovému platu.

DOPORUČUJEME: BMW má nové logo. Hudení logo.

Poprvé byla uzavřena také Dohoda o zaměstnanosti. Ta platí do 31. prosince 2018 a zvyšuje jistotu práce zaměstnancům v Mladé Boleslavi, Kvasinách a Vrchlabí. Smlouva byla uzavřena pro období od 1. dubna 2013 do 31. března 2014.

Autoweb.cz

22.3.2013 8:28

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist