Soutěž: Zvolte nejlepší projekt. A vyhrajte jízdu ve Ferrari!

Komerční sdělení: Máme pár otázek – víte, že slavíme deset let v Evropské unii? Máte představu, kolik milionů korun jsme z EU získali na dotace? Půjdete volit? A chcete řídit supersport?

Co pro vás znamená Evropská unie? A vzpomínáte si na naši dobu „předunijní?“ Dnes už považujeme členství v Evropské unii za samozřejmost, za nedílnou součást našeho života se všemi benefity a výhodami, které ke členství v EU patří. Nebylo tomu ale tak vždy, naše členství v tomto evropském společenství je relativně mladé, letos slavíme deset let od vstupu naší země do Evropské unie.

A jako oslavu kulatého jubilea tady pro vás máme soutěž o atraktivní ceny. Když se řekne Evropská unie, řadě lidí se vybaví Brusel. Jenže ne všechno rozhodování se odehrává právě tam. Rozhodovat o budoucnosti EU můžete i vy. Letos 23. a 24. května jsou Evropské volby, kdy svojí účastí můžete zajistit, aby i váš hlas byl slyšet. Jedna z výhod členství v Evropské unii je možnost čerpání finančních dotací z fondů EU a toho se také týká naše soutěž.

Česká republika během svého členství získala financování řady projektů a na vás je dát hlas jednomu z projektů a tipnout, kolik peněz celkově EU investovala do infrastruktury v České republice po dobu členství České republiky v EU.

Takže ve zkratce – nominujte výběrem “svůj“ projekt, tipněte, kolik peněz už ČR získala a můžete vyhrát jízdu v Lamborghini Gallardo, jízdu ve Ferrari nebo jízdu na čtyřkolkách od společnosti Firma na zážitky.

Nominujte nejlepší projekt, hlasujte a hrajte zde!

Na výše uvedeném linku najdete přehled všech projektů, kompletní podmínky a systém hlasování, soutěž trvá od 11. do 25. března 2014.

12.3.2014 3:51| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist