Soutěž: Vyhrajte zimní pneumatiky Michelin Alpin 5

Aktualizováno - hrajeme o pneumatiky ve více rozměrech! Zimní pneumatiky, zbrusu nové, celá sada a zadarmo? Jistě, stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a obutí značky Michelin na blížící se zimní sezónu může být vaše.

Aktualizováno – hrajeme o pneumatiky ve třech rozměrech! 

Bez dlouhého otálení pojďme prosím rovnou k věci – ve spolupráci se společností Michelin jsme připravili jedinečnou soutěž pro čtenáře Autowebu o sadu zimní pneu Michelin Alpin 5 o průměru sedmnáct palců.

Pro zařazení do hry je třeba správně vyplnit níže připojený kvíz a registrovat se. Ohledně Michelinu byste měli vědět pár věcí – mohly by se hodit do kvízu.

. . .

Michelin Total Performance je strategie, která využívá vyspělých technologických řešení ke zvýšení výkonnosti pneumatiky v oblastech, jež si teoreticky vzájemně odporují.

Bezpečnost je významná obzvláště v zimních podmínkách, kdy jsou nejšťastnější případy ztráty přilnavosti.

Michelin se nikdy nezaměřuje pouze na jednu výkonnostní charakteristiku, ale při nepřetržitém vyvíjení inovačních technologií vždy zvyšuje všechny výkony pneumatiky zároveň.

V únoru 2014 přišel Michelin s novou zimní pneumatikou pro osobní vozidla Michelin Alpin 5. Jak její název napovídá, jedná se o pátou generaci zimní pneumatiky určenou pro evropské země, v nichž jsou zimní silnice „černé“, tedy nepokryté sněhem a ledem.

Nová pneumatika Michelin Alpin 5 byla vyvinuta tak, aby zaručila maximální bezpečnost ve všech zimních jízdních podmínkách, od října do dubna. Bezpečnost je klíčovou vlastností pneumatiky, která představuje nejvyšší prioritu nejen pro společnost Michelin, ale také pro řidiče.

Sadu pneumatik Michelin Alpin 5 o průměru 15 až 17 palců (aktuálně rozšiřujeme o další dva průměry z původních 17″) v rozměru definovaném společností Michelin získá ten, jehož registrace do našeho systému dorazí jako 999. v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk starší 18 let, jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu je důvodem k vyloučení ze soutěže. Soutěž končí o půlnoci 26. října 2014.

. . . 

Výhercem se stal pan J. Karas, gratulujeme a předáváme kontakt zástupci společnosti Michelin k vyzvednutí ceny.9.10.2014 9:00| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist