Soutěž: Vyhrajte vstupenky na motoristickou slavnost Legendy!

Je to tady, největší automobilová a motocyklová událost roku je před námi a vy můžete být (zadarmo) u toho.

Legendy znáte, už jsme je řešili a už musíte vědět – pokud jste se právě nevrátili z několikaměsíční mise v zemi nikoho nebo nepřistáli z intergalaktického letu – že jde o motoristickou slavnost, na které se představí to nejlepší, co se na akci toho typu může představit. Auta současná, ale i ta starší a historická, civilní vozy, které sloužily každý den, stejně jako závodní speciály. Motorky? Jistě.

A dále exkluzivní kusy laděné u renomovaných výrobců, auta, která na svůj první závod ještě čekají. Plus osobnosti, které mají s auty něco společného, od provozovatelů různých klubů, majitelů sbírek, kurátorů muzeí a výstav, automobilových závodníků a to jak českých, tak i světových.

K tomu přidejte spanilé jízdy, rozhovory, kvalitní občerstvení a náladu a atmosféru takovou, na jakou jsou zvyklí návštěvníci akcí třeba ve Velké Británii. Vše podstatné se dozvíte na webu pořadatele Legendy.cz.

Teď ale k soutěži, máme pro vás 16 lístků na sobotu a 16 lístků na neděli, které rozdělíme vždy mezi 8 a 8 výherců po dvou lístcích. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a podle pokynů odpověď poslat do redakce.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje část Prahy (a je to také zažité pojmenování pro psychiatrickou nemocnici tamtéž), ve které se Legendy.cz konají?

Odpovědi posílejte na adresu redakce(zavináč)autoweb.cz ve tvaru „název“ bez interpunkce a uvozovek (například Lomnice), předmět emailu musí být „vstupenky“ a ke správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit.

Výhru obdrží ten, jehož e-mail se správnou odpovědí dorazí do redakce jako 150. až 165. v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.

Soutěž končí o půlnoci ve čtvrtek 12.června 2014, lístky budou po domluvě k vyzvednutí v redakci Autoweb.cz v pátek 13. června.

Alpina B3 Biturbo AWD na slavnosti Legendy.cz

Zobrazit všechny fotografie

10.6.2014 5:54| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist