Sosnovské klouzání: Mogul Driving Sport 2012

Jedná se o motoristickou klubovou akci, která je určená pro nově příchozí zájemce o motoristickou disciplínu. Cílem je umožnit...

Cílem je umožnit veřejnosti vyzkoušet si jízdu na limitu v bezpečném prostředí autodromu. To říká o  akci pořadatel. Jednoduše řečeno jde o závody na sosnovském autodromu, do kterých se může přihlásit úplně každý. Tady je pár informací, které v případě zájmu potřebujete vědět.

Startovné je 600 Kč splatných při přejímce, auta budou rozdělena do několika kategorií tak, aby byla zaručena maximální konkurenceschopnost. A co je asi nejdůležitější, že se podnik koná 11. února 2012.Harmonogram akce by měl vypadat asi takto: Od 8:00 do 8:45 proběhne formální a technická přejímka a následovat bude rozprava. V 9:00 začne volný trénink a potrvá hodinu. A pak se pojedou tři série měřených jízd po třech okruzích. Končit by se tedy mělo asi v 16:00 vyhlášením výsledků. Závěrem pár věcí k organizaci. Závodníci budou vjíždět na trať podle startovních čísel, start i cíl jsou letmé. Všichni účastníci budou muset mít nasazenu přilbu, budou samozřejmě připoutáni a ve voze smí být přítomen jeden spolujezdec. Podrobnější informace a přihlášku najdete zde na webu pořadatele.

Úplně poslední zpráva patří skutečnosti, že my z Autowebu už chystáme techniku, připravujeme auta a vybíráme vhodné obutí. Rádi se s těmi z vás, kteří na okruh v Sosnové u České Lípy dorazí, osobně potkáme.

Autoweb.cz

7.2.2012 8:10
Více o tématu: sport

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist