Škoda Auto hlásí zahájení výroby nového modelu Superb

V závodě v Kvasinách sjela z výrobní linky vlajková loď značky ve své nové generaci, Superb tak hlásí zahájení své ofenzivy

V kvasinském závodě společnosti Škoda Auto dnes měli důvod k oslavě, z výrobní linky sjel první Superb třetí generace. Při podrobnějším „ohledání“ lze říct, že šlo o Superb v barvě šedá Business, bližší informace automobilka nedodala.

Pro výrobu nové vlajkové lodi značky byly výrobní kapacity v závodě Kvasiny rozšířeny a modernizovány. Vedle nově zprovozněné svařovny pro výrobu nového Superbu byly rozšířeny i další výrobní haly a výrobní plochy, do nové svařovny směřovalo celkem 1,7 miliardy korun v investicích a v plánu jsou další.

„Těší nás, že se produkce rozjíždí. Zahájení výroby nového Superbu je pro celou značku a zejména pro závod v Kvasinách skvělý a emotivní moment. Výroba tohoto fantastického automobilu je dokladem vysoké kompetence tohoto závodu a jeho zaměstnanců,“ říká Michael Oeljeklaus, člen představenstva společnosti.

Závěrem detaily zejména pro potencionální zájemce o nový model, tedy informace o objednávkách a dodávkách auta – objednávky na nový Superb přijímají prodejci už dva dny, tedy od 10. března a na trh přijde vůz v červnu tohoto roku.

12.3.2015 3:26| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist