Provozujete rozvoz obědů? Pozor, ať nepřijdete o auto!

Krádež auta? Naštěstí pro tuzemské podnikatele „made in USA.“ Zloděj se zmocnil rozvážkového vozu a co víc, rozhodl si, že si s ním přivydělá.

Dobrá, tak teď jedna zpráva spíše oddechového rázu… Událost se odehrála v americké městě West Hartford ve státě Connecticut. Během toho, co řidič rozvážkové služby čínského bistra vyřizoval zakázku v jedné z místních škol, byl mu ukraden služební vůz. Poté, co událost nahlásil na policii, začaly teprve vyplouvat na povrch zajímavé věci.Řidič příhodu také ihned nahlásil svému nadřízenému, který zavolal zákazníkům, aby s politováním zrušil zbývající objednávky. Když ale jeden ze zákazníků opáčil, že svou objednávku již obdržel, policie se hned chytla stopy.

Zloději totiž asi bylo ukradené auto málo, a tak se rozhodl drze si přivydělat tím, že rozveze zbývající pokrmy zákazníkům podle rozpisu, který měl řidič připravený. V tu chvíli však ještě netušil, že je to osudová chyba. Policii už jen stačilo rozpis zakázek následovat.Když ukradený vůz vystopovali v sousedním městě Hartford, zloděje zatkli přímo při vyřizování další objednávky. Kromě krádeže byl muž obviněn také za držení omamných látek. Zlodějova nenasytnost (doslova) po pár dolarech navíc jej nakonec dovedla za mříže. No, na nějaký čas si bude muset dát od asijské kuchyně pauzu.

Hugo Kottás

DOPORUČUJEME: V Nizozemí někdo krade světla Porsche ve velkém

15.11.2012 7:24| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist