Po nehodě nechce vystoupit a nabourá další auta!

Řidič Nissanu Murano nabourá taxikáře v Toyotě Camry. Nechce však vystoupit a nehodu řešit, tak se rozhodne ujet z místa činu velmi kuriózním způsobem.

Když se stane nehoda, ve většině civilizovaných zemí oba řidiči vystoupí z auta a smírně situaci vyřeší. Předají si navzájem své informace o pojistce a jedou si po svém. Tedy pokud jejich auta zůstala pojízdná. Ve Spojených státech je to občas poněkud problematické, protože je celkem běžné, že řidiči nemají pojištění odpovědnosti za škody vůči ostatním, které u nás řeší tzv. povinné ručení. 


To ovšem není případ řidiče černého Nissanu Murano, který v ulicích amerického Chicaga naboural taxikáře v bílé Toyotě Camry. Jeho snaha uniknout z místa činu měla jiný motiv – vozidlo totiž bylo kradené! Potom lze jistě chápat, že jen tak z auta nevystoupí, nepředloží doklady a nepočká na příjezd policie při šálku horké kávy.

Řidič taxíku mu v odjezdu bránil vlastním tělem, po nějaké chvíli však uchopil zákon do svých rukou a zaútočil na boční okénko Murana. To jeho neoprávněného řidiče rozlítilo natolik, že svůj úprk začal realizovat vážněji, během něhož stihl nabourat další tři auta. Vhledem k poněkud křivolakému úniku z místa činu a absolutní neschopnosti auto ovládat hádáme, že kromě svědomí neměl čisté ani krevní řečiště…

7.11.2013 5:05| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist