Octavia a Rapid u prodejců Hyundai. Co na to říká Škoda?

Tohle musíte vidět. Mladoboleslavská automobilka reaguje na situaci ohledně svých modelů u prodejců korejské konkurence!

Nepublikujeme ze zásady tiskové zprávy, sázíme na náš, autorský obsah anebo se spoléháme občasně na váš, čtenářský test či názor. Teď ale musíme udělat výjimku. Tady máme tiskovou zprávu automobilky Škoda, která reaguje na … No však sami uvidíte. Za nás, palec nahoru za přímočarost a nadsázku!

Mladá Boleslav, 4. září 2013:
Automobily ŠKODA jsou zajímavé i pro prodejce jedné zkorejských značek. V rámci této zvláštní propagační akce dorazily do některých autosalonů Hyundai kvalitní a především originálníčeské vozy – ŠKODA Octavia a Rapid.

„Osobní zkušenost s vozem nejen smontovaným, ale i vyvinutým na území České republiky,je nenahraditelná, proto je zajímavé sledovat, jak vedení českého zastoupení korejské značky poskytlo k propagaci našich vozů své autosalony,“ říká Vítězslav Pelc, PR manažer prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika. „Je to vstřícný krok nejen vůči našim potenciálním zákazníkům, ale také symbolické gesto vůči 26000 Škodovákům pracujícím ve výrobě, vývoji, prodeji a servisu, kteří stojí za úspěchem naší značky.“

Propagační akce probíhá v režii českého zastoupení korejské značky. Importér některým svým dealerům finančně přispěl na zajištění vozů ŠKODA Rapid a ŠKODA Octavia. Ty jsou pro potřeby této akce prezentovány přímo vedle vozů korejské značky Hyundai.Tato obchodní strategie je na českém trhu uplatňována poprvé.

„Překvapuje nás nadšení pro věc a rychlost, s jakou české zastoupení korejské automobilky dokázalo najít prostor pro prezentaci našich vozů,“ říká Vítězslav Pelc.

Fotogalerie Hyundai i30 1.6 GDI

Zobrazit všechny fotografie

Zejména časová tíseň podle něj však stojí za některými nedostatky, které srážejí celkový efekt této jinak zajímavé myšlenky: „Drobným zaváháním je dosavadní neschopnost zajistit vozy ŠKODA v odpovídajících výbavových stupních vůči konkurenčním. Prodejci Hyundai tak neprezentují, jak vypadá skutečně výhodná nabídka vozů ŠKODA. Návštěvníci autosalonů tak můžou být ochuzeni o nejnovější trendy v oblasti techniky a výbav, které nabízíme. Na druhou stranu mohou alespoň nerušeně ocenit nabídku místa pro posádku a zavazadla nebo praktické detaily, kterými Octavia a Rapid vynikají.“

ŠKODA AUTO v současnosti neuvažuje o tom, že by ve svých autosalonech v České republice podpořila předvádění vozů konkurenčních značek. „Pokud bychom se v budoucnu pro něco takového přeci jenom rozhodli, jako jednička na trhu bychom v rámci férovosti šli do porovnání s někým ve stejné ‚váhové kategorii‘, tedy spíše do srovnání s kvalitními německými vozy,“ doplňuje Pelc.

Zdroj: Škoda Auto, redakčně zkráceno

4.9.2013 2:54| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist