Škoda Motorsport: Společná akce týmu s fanoušky

Oficiálně se akce jmenuje „Den s týmem Škoda Motosport“ a pokud patříte mezi fandy rally a Škody, můžete se zúčastnit.

O co jde? O historicky první den s týmem Škoda Motorsport v České republice. Na programu je beseda s tovární posádkou a představiteli týmu, možnost podívat se do servisního zázemí a samozřejmě se vyfotografovat v soutěžním továrním speciálu Škoda Fabia Super 2000. Celodenní program je zaměřen na širokou veřejnost, soutěže, nebude chybět doprovodný program pro děti.

Co čeká fanoušky konkrétně? Návštěvníci a fanoušci budou mít možnost se osobně setkat a diskutovat s tovární posádkou, Janem Kopeckým a Pavlem Dreslerem nebo dokonce i vyhrát jízdu v soutěžním speciálu.

V areálu Vzdělávacího centra Na Karmeli bude k vidění výstava součástí soutěžního vozu a fotografií z automobilových soutěží. Návštěvníci budou moci nahlédnout i do servisního zázemí týmu, chybět nebudou atraktivní designové studie a také soutěžní speciál, v němž se budou moci návštěvníci akce vyfotografovat. Autogramiáda? Samozřejmě.

DOPORUČUJEME: Tak bude vypadat Škoda Rapid Spaceback

Po celou dobu konání akce budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si simulátor nárazu nebo simulátor otočení vozu přes střechu.
Den s týmem Škoda Motorsport proběhne v areálu Vzdělávacího centra Na Karmeli v Mladé Boleslavi v sobotu 8. června od 10 do 17 hodin.

Autoweb.cz

4.6.2013 12:46

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist