Na Masarykově okruhu v Brně se o víkendu pojede poprvé v historii 24hodinový závod

Je to zásadní milník tuzemského motorsportu, čtyřiadvacetihodinový automobilový závod se ještě nikdy ČR nejel. Český fanoušek tak už nemusí za ultimativním typem podniku do zahraničí.

Co je potřeba vědět? Tak nejdůležitější je samozřejmě datum, je třeba vědět, že Hankook 24H Epilog Brno se jede 14.10.2016 – 16.10.2016. Tedy „od dvanácti do dvanácti,“ Epilog 24H odstartuje přesně v poledne v sobotu 15. října, skončí v neděli o 24 hodin později.

Celkem se na start postaví víc jak padesát vozů, přihlášeny jsou i české posádky v čele s loňskými vítězi z týmu Scuderia Praha. Je tady možnost jak si užít podnik opravdu luxusně, a to s VIP vstupenkou s řadou bonusů – celý závod tak budete moci využívat služeb VIP salonku s občerstvením a čeká vás řada atraktivních aktivit.

Co byste třeba řekli projížďce po obslužné komunikaci okruhu přímo během závodu nebo návštěvě startovního roštu? Objednejte si vstupenku lze samozřejmě online! Z druhé strany fanouškovského spektra, je tady nově kempování na tribuně, na tribuně C bude pro fanoušky připraveno zázemí k přenocování.

V zadní části tribuny budou zřízena dvě ohniště i s připraveným topivem. Na místě lze postavit stan. Návštěvníci, kteří chtějí na závodě zůstat celých 24 hodin, mohou nocovat i ve svých autech přímo na tribuně C. Kompletní informace najdete na webu autodromu.

12.10.2016 11:38

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist