Legendy 2018 jsou tady, slavnost začíná

0001-logo-legendy.jpg Zdroj: archiv redakce

Legendy znáte, píšeme o nich na Autowebu už od prvního ročníku, se slavností spolupracujeme už pět let, takže víte, jako naši čtenáři (tímto děkujeme za přízeň), o novinkách, které tuto automobilovou akci letos provázejí. Připomeneme si je pro jistotu, nicméně teď, hned v úvodu, jasná zpráva – je to tady, akce se koná v termínu 8.-10. června 2018, je tedy prodloužena o jeden den a právě začíná!

Jinak už je všem asi jasné, že Bohnice jsou historií, automobilová slavnost se přesunula do celého areálu Výstaviště Praha v Holešovicích a hlavním tématem jubilejního 5. ročníku je oslava 100 let Československé republiky, návštěvníci budou moci shlédnout 1000 exponátů na prostranstvích, parku, terasách a několika pavilonech a třicet automobilových značek představí své horké novinky a české premiéry.

Automobilovou slavnost Legendy bude v roce 2018 provázet motto: Elegance. Styl. Vášeň. Inspirace., s tím souvisí i jakési nepsané pravidlo vyrazit v elegantním oblečení a ne jako hucul, my se za Autoweb těšíme o tomto víkendu na viděnou v Holešovicích a pokud byste potřebovali nějaké detaily k akci, nadjete je na webu slavnosti.

8.6.2018 9:14| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist