Dacia Duster pick-up náhodou vyfocena bez jakékoli kamufláže

Jestli je Dacia Duster opravdový pracant, co bude připravovaná verze pick-up? To nevíme, v každém případě se pohotovému kolemjdoucímu podařilo zachytit nezamaskovaný prototyp.

Není úplně výjimkou, aby se “náhodou” dostaly do oběhu fotografie nějakého připravovaného modelu. Dělá to celá řada značek s jednoduchým cílem – totiž přilákat pozornost ještě předtím, než jej automobilka oficiálně odhalí. Zadarmo, navíc s jistotou toho, že do éteru dostanou jen ty správné informace.

Skoro bychom se ale vsadili, že tohle mezi promyšlené tahy marketingového oddělení rumunské Dacie nepatří. V takovém případě by totiž automobilka svůj připravovaný model alespoň částečně zamaskovala. Nejspíš tak v automobilce někdo doplatil na svou lehkovážnost, musela by to přeci být velká náhoda, aby se v nehostinné přírodě nacházel někdo s fotoaparátem, který ve zlomku sekundy pozná, že nejde o úplně běžný pick-up, že?

Náhody se ale očividně stávají, a tak fotografie naprosto nezamaskovaného prototypu doputovaly až na fanouškovskou facebookovou stránku automobilky Dacia, díky které si můžete prohlédnout trojici fotek zachycující jedno ze základních provedení Dusteru s nelakovanými nárazníky.

Protože o existenci praktičtější varianty nejsou žádné konkrétní informace, nemůžeme ani potvrdit její příchod do Evropy. Dá se to však předpokládat, rumunská automobilka se orientuje na produkci masových modelů, takže nějaká specialita pro Jižní Ameriku příliš nepřichází v úvahu. V takovém případě můžeme očekávat představení nejpozději během zářijového pařížského autosalonu.

Zdroj: Facebook – Maşini româneşti: Dacia, Oltcit, Aro

12.8.2014 8:00| autor: Ondřej Lilling

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist